मलाई लेमन चिकन माया गर्छु! लेमनले चिकन स्वादको प्रशंसा गर्ने देखिन्छ। यो डिशमा मसाले मोरक्कन व्यञ्जनमा सामान्य छन्। यो चिकन मसालेदार छैन, तर यो स्वादको भरिएको छ। यदि तपाईं पूर्ण चिकन प्रयोग गर्न चाहानुहुन्छ भने, तपाईं चिकन छालाको पनि प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ (म हड्डीमा रुचि गर्दछु), जांघ र खुट्टा।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पुरा चिकन
- 1 चम्मच धनी
- 1/4 चम्मच अदरक
- 1/4 चम्मच जाजर
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 1/2 नींबू (कटाई)
- 1/2 नींबू (zested)
- 1 प्याज (तिमाही)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सानो कटोरामा तेल, अदरक, धनी, र जाल मिलाउनुहोस्।
- नमक र काली मिर्च माथि नखुलेको चिकन माथि। अर्को, तेल र मसलाले सबै मुर्तिहरु मा मिश्रण गर्दछ। तपाईं बर्खास्त ब्रश वा तपाईंको हातहरू प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ। म मेरो हातहरू प्रयोग गर्न चाहन्छु।
- एक पकाउने डिशमा छाला राख्नुहोस्, स्तनको माथि। गुफा भित्रको माथि र नींबूको छातीमा दुई स्लोनका लसुनहरू राख्नुहोस्। साथै, गुफामा प्याज तिमाही मध्ये एक जोड्नुहोस्।
- बेकिंग डिश मा चिकन को आसपास शेष नींबू स्लाइस र प्याज राख्नुहोस।
- चिकनको आकारमा आधारित, 2-2 1/2 घण्टाको लागि खुला। प्याजको लागि तपाईंको कुखुराको अनुमानित पकाउने समयको प्याकेज निर्देशनहरू जाँच गर्नुहोस्।
- काट्नुहोस् र सेवा गर्नुहोस्!
लेमन चिकन सेवा गर्ने सुझावहरू
लेमन चिकन सेतो चावलको साथ राम्रो हुन्छ। म टाटाको साथ ब्रोकोली वा हरियो बीन्स जस्तो भत्किलो सब्जी थप्दछु । लेमेड वा नींबूसँग सेवा गर्नुहोस्।
छोड्ने?
यदि तपाइँसँग खुट्टा कुखुरा छ भने, यसलाई टाढा नदिनुहोस्! तपाईंसँग भोलीको खाना पहिल्यै तयार छ। तपाईं चिकन काट्न र पिटा स्यान्डविच बनाउन सक्नुहुन्छ। एक पिटा जेब मा केहि लेट्अ, प्याज, र तपाईंको लेफ्टिनर चिकन संग फेंक र केहि ताहिनी जोड्नुहोस र तपाईंको स्वादिष्ट लंच या लाइट डिनर छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 377 |
| कुल मोटा | 24 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 105 मिलीग्राम |
| सोडियम | 101 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 33 जी |