यो बीउ स्टव टमाटर र रातो शराब संग स्वाद गरिन्छ, तर दाखरसको लागि बीफ श्लोथ प्रतिस्थापन गर्न सकिन्छ। डुप्लिकेटहरू बिस्कुट मिश्रण र सूखे जडीबुटीहरूसँग सजिलो सजिलो हुन्छ।
यदि तपाईंसँग बिस्कुट बेकिंग मिश्रण छैन भने, डुबलीको लागि यो आधारभूत नुस्खा प्रयोग गर्नुहोस् ।
सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउण्ड फिक्री स्टिक वा दुबला स्टव बीफ
- 2 चम्मच तेल
- 4 मध्यम गाजर (1 इन्च स्लाइसमा काट्नुहोस्)
- 4 मध्यम प्याज (मात्रा मा कटौती)
- 4 मध्यम आलु (1 इन्च घनमा कटौती)
- 1 मा गोडाको दाँतमा खस्न सक्छ
- 2 कप पानी (उबलिरहेको)
- 3/4 चम्मच वर्कस्टर्सशायर सॉस
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 ड्यास मिर्च
- 4 लौंग (पुरा)
- 3 चिसो चप्पल
- 3 चम्मच पानी (ठंड)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक 3 1/2 देखि 6 कोटा क्र्यापोट, क्वाटर स्टव बीफ, गाजर, अजगर, प्याज, टमाटर, मशरूम, शराब वा बीफ श्वेत, नमक, थिम, सरस र मरिच को मिश्रण।
- 8 देखि 10 घण्टाको लागि कम र पकाउनुहोस्, (वा 4 देखि 5 घन्टाको लागि उच्च) वा सब्जिहरु र मासु सम्म निविदा हुन्छन्।
- पानी र आटा जोड्नुहोस्; बिस्तारै मासुको मिश्रणमा हलचल।
- जडी बूटी को लागि, मिक्स बेकिंग मिश्रण, थाइम, ऋषि र रस्सरी। सुत्न नभएसम्म दूधमा हिँड्नुहोस्। चम्मच खाएर spoonfuls द्वारा गर्म मासु स्टव मिश्रण मा। कवर गर्नुहोस् र उच्चमा 25 देखि 35 मिनेटसम्म वा कुखुराको केन्द्रमा सम्मिलित एक टूथपेष्ट सफा गर्दछ।
यो पनि हेर्नुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 354 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 101 मिलीग्राम |
| सोडियम | 512 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 36 g |