दक्षिण भारत मा तमिलनाडु देखि, Chettinad चिकन एक तेज करीबी छ। यद्यपि तपाईले आफ्नो ताला लगाउन मिल्दैन कि तपाइँलाई कम गर्न सक्नुहुन्न। जबकि Chettinad चिकन डोसा वा एप्स संग पूर्णतया जान्छ, यो पार्थास (पैन-फ्राइड भारतीय फ्लैट) संग पनि समान राम्रो स्वाद र सादा उकालो चावल।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मचको बिरुवाको बीउ
- 1 चम्मच
- धनिया बीज
- 1 चम्मच जीरा बीउ
- 1 चम्मच
- चिन्ता / पनी बीउ
- 3 रातो चल्ला (सूखा)
- 1 छड़ी
- दालचीनी (1 इन्च)
- 2 गृहिणी पोड
- 3
- लौह
- 1/2 कप नारियल (ग्रेटेड)
- 2 चम्मच अदरक पेस्ट
- 2 चम्मच लसुन पेस्ट
- 2 देखि 3 चम्मच वनस्पति तेल (वा सूरजमुखी, canola, या घेरा)
- 10 देखि 15 करी पातहरु
- 2 ठूलो प्याज (कटाई राम्रो)
- 1 तारा anise
- 2 टमाटर (कटा राम्रो)
- वैकल्पिक: 1 चम्मच मिर्च पाउडर
- 1 किलोग्राम चिकन (तपाईंले बिस्तारै कटौती गर्न सक्नुहुन्छ किट वा पट्टा वा स्तन टुक्राहरू मा)
- नमक स्वाद
- 2 चम्मच लिमको रस
- गार्निश: कटाई कपाल पत्ति
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मध्यम पारा वा कुखुरा तापक्रममा बिरालो र 3-4 मिनेटको लागि पोल, धनिया, क्युम र भाँडाको बीउ , सुकेको रातो चल्ला, दालचीनी, हृदयघाती, लौंग र नरिवल। लौ बाट हटाउनुहोस् र ठूलै अनुमति दिनुहोस्। एक सफा, सूखी कफी चिनारीमा एक मोटे पाउडरमा मिश्रण पीडित गर्नुहोस्।
- यो पाउडरसँग अदरक र लसुन पास्ताहरू मिलाउनुहोस् र अलग राख्नुहोस्।
- अर्को गहिरो प्यानमा, तेल उचाल्नुहोस् र करी पातहरू थप्नुहोस्। जब तिनीहरू स्पुटरटरिंग रोक्न, कटाईदार प्याज जोड्नुहोस् र उनीहरूको हल्का भूरा सम्म त्रास हुनुहोस्।
- मसाले पेस्ट र तारा तारा थप गर्नुहोस् र अर्को 2-3 मिनेटको लागि त्रास गर्नुहोस्।
- टमाटर र मिर्च पाउडर जोड्नुहोस् र सबै अवयवहरू मिश्रण गर्न राम्रो तरिकाले हलचल।
- चिकन, आवरण र तीर थप गर्नुहोस् जब सम्म यो निविदा हुँदैन।
- जब चिकनले छोटो फोहरको रस थप्यो, राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस् र ज्वाला बन्द गर्नुहोस्।
- धमिलो पातहरूसँग गार्निश र सेवा गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 796 |
| कुल मोटा | 48 g |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 20 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 20 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 283,381 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 70 g |