चार सीओ बारबेक्यू पोर्क फ्राइड चावल व्यंजनहरूको लागि एक राम्रो छनौट हो। 4 देखि 6 सर्भर बनाउँछ।
अधिक फ्राइड चावल व्यंजनहरू
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 ठूलो अन्डा
- 5 चम्मच मूंगफली तेल
- 4 कप खुट्टा पकाउने चावल (1 वा 2 दिन पुरानो)
- 1 कप कटा हरित प्याज (वसन्त प्याज, घोडा)
- 1/2 कप सानो जमेको मटर
- 1/2 कप diced barbequed पोर्क (
- Char Siu )
- 2 चम्मचबत्ती चुरोट
- 3 चम्मच सोया सस
- 2 चम्मचले तेल खसेको छ
यसलाई कसरी बनाउने?
पोर्क फ्राइड चावल दिशा:
1. सानो कटोरामा सानो नमक संग अण्डालाई बिर्नुहोस्।
2 मिनेटमा उचालोमा 2 चम्मच तेलको तेललाई दोहोर्याउनुहोस्। हराएको अण्डामा हाल्नुहोस्, जबसम्म अण्डाहरू पकाइएको हुन्छ र सानो टुक्राहरूमा विभाजित नहुन्छ। भोकबाट अण्डा हटाउनुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
3. बाहिर निस्कनुहोस् सफा गर्नुहोस्, त्यसपछि 1 मिनेटमा उचालोमा 3 टिस्पसुनी तेलको ज्वरो बढाउनुहोस्। चावल र हरिया प्याज जोड्नुहोस्, 5 मिनेट टाँस्नुहोस्।
मटर र सुँगुर थप्नुहोस्, अर्को मिनेटको लागि हलचल।
4. चिकन भाइरस, सोया सॉस थप्नुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्। अण्डा र तिलको तेलमा हलचल र राम्रो हलचल।
5. डकबाट हटाउनुहोस् र तातो सेवा गर्नुहोस्।
यो नुस्खा Ron द्वारा प्रस्तुत गरिएको थियो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 727 |
| कुल मोटा | 21 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 9 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 17 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 56 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 105 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 25 g |