तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5-10 हरित प्याज, ठूलो
- 5- 10 मीठो मिर्च, सानो, मिश्रित
- 1/3 कप सब्जी तेल
- 1 चम्मचको नमक
- 1 चम्मच मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
अन्तमा जराहरू रोक्न प्याजहरू तयार पार्नुहोस्। प्याज र काली मिर्चले राम्रोसँग टाँस्नुहोस् र कागजको टावरहरूसँग सुत्नुहोस्।
प्याज र काली मिर्च प्लेटमा वा एक सुई पाकिएको डिशमा र सब्जीको तेलले टाउकोमा हाल्नुहोस्। सबै प्याज र काली मिर्चको तेललाई रगतको प्रयोग गर्नुहोस्।
नमक र कालो मिर्चले उदारतापूर्वक छिन्नुहोस्।
आफ्नो बारबेक्यू मा ग्रिल लगभग 10 मिनेट को लागि या मिर्च को छाला भूरे रंगीन हो र उनि नरम हो।
प्याज थोपा खानुपर्छ र wilted हुनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 280 |
| कुल मोटा | 20 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,763 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 9 जी |
| प्रोटिन | 4 जी |