यो नम कस्टर्ड जस्तो चावल पछाडि ग्रिड नींबू घेरा, वेनिला, र बिटको पोट्रीको साथ स्वाद गरिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप सादा पकायो
- 3 अण्डा, पीटा
- 1/2 कप शर्करा
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1 चम्मच पतला grated नींबू उत्तेजना
- 1/2 कप किशमिश
- 3 1/2 कप
- दूध
- जमीन नटगम को 1 चुन्च (ताजा जमीन भन्दा राम्रो छ)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो मिश्रण कटोरा मा, नटम को छोडेर सबै अवयवहरू मिश्रण गर्नुहोस्।
- एक हल्का रूपले उक्लिएको उथाइ बकिङ डिशमा नुहाउनुहोस् र अखरोट संग छिटो पार्नुहोस्।
- ओवनमा गरम पानीको प्यानमा बेकिंग डिश राख्नुहोस् र लगभग 1 1/2 घण्टाको लागि 300 डिग्रीमा बेक गर्नुहोस्, वा सेट नगरेसम्म।
- केन्द्रमा राखिएको सफा चक्कु यसलाई केहि नचिनेको साथ बाहिर आउँदछ।
व्हाइड क्रीम संग गरम वा ठुलो सेवा गर्नुहोस् यदि वांछित।
सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 293 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 118 मिलीग्राम |
| सोडियम | 104 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 48 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 9 जी |