एक कर्डर मिश्रण र दालचीनी र किशमिश संग रोटी र मक्खन पडिंग नुस्खा। यो बिरुवामा बिरोइन रोटी वा मक्खन स्वादयुक्त रोटी उत्कृष्ट हुनेछ।
व्हिस्की वा बोरबोन सस , वा तरटरकोटच सस संग हलवा को सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 स्लाइस सेतो रोटी, क्रस्ट छंटनी
- 1/4 कप नरम मक्खन
- 1/2 कप किशमिश
- 1 चम्मच दालचीनी
- 3 कप दूध
- 2/3 कप शर्करा
- 4 अन्डा
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्वोत्तर ओभर 350 डिग्री। उज्यालो 12x8x2 इन्च बेकिंग डिश हल्का मक्खन।
- मक्खनले नरम मक्खनको साथ उदारतापूर्वक स्वाद दिन्छ। प्रत्येक टुक्रा 4 वर्गमा काट्नुहोस्। तैयार बेकिंग डिश को तल मा किशमिश छिपाएँ तब रोटी वर्ग को व्यवस्था, तरक्खन माथि अप, किशमिश को माथि। दालचीनीसँग रोटी रोटी।
- मध्यम गर्मी मा एक saucepan मा, दूध को स्कार्फ सिर्फ जब सम्म बुलबुले को किनारा को किनारे को रूप मा; गर्मीबाट हटाउनुहोस्। चिनियाँ जोड्नुहोस्, जबसम्म चिनियाँ भंग गर्न सकिँदैन।
- ठूलो कटोरामा अण्डा हरायो; तातो दूध को मिश्रण मा हलचल पछि वेनिला मा हलचल।
- बेकिंगमा डिकमा दूध र अण्डा मिश्रण गर्नुहोस्।
- ठूलो बकिङ प्यानमा बेकिंग डिश सेट गर्नुहोस् त्यसपछि ठूलो प्यानमा धेरै 1/2 पानीको लगभग 1 इन्च थप्नुहोस्।
- 40 देखि 50 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा केन्द्रमा राखिएको एक चाकू सफा गर्न आउनेछ।
- पानीको ठूलो प्यानबाट बेकिंग डिश हटाउनुहोस् र लगभग 15 मिनेट अगाडि सेवा गरिरहनु भन्दा ठुलो।
मिठाई र चिसो संग एक मिठाई सस वा अन्य टपिंग गर्न सकिन्छ।
फ्रिज छोड्ने
तपाईं पनि मन पर्छ
सजिलो वेनिला सस संग ब्लूबेरी ब्रेड पडिंग
घर का बना व्हिस्की वेनिला सस संग रोटी पडिंग
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 258 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 129 मिलीग्राम |
| सोडियम | 101 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 7 g |