यो ड्रमस्टाइल सुस्त कुकरमा ढिलो हुन्छ र मसलादार कजुन-शैली कोटिंगमा। यो एक साधारण नुस्खा हो, र बजेटमा सजिलो छ। ठूलो स्वाद दिनहुँ पारिवारिक खानाको लागि मार्गेनी र पनीर वा स्कुलोप आलु संग चिकन को सेवा गर्नुहोस्।
कुनै काजुन वा क्रस सिजन छैन? यो घर कायम नुन-मुक्त काजुन मसाले मिश्रणको प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच कजुन सिजनिंग (या क्रियो सीजन)
- 3 चम्मच ब्राउन शुगर (पैक गरिएको)
- 1/2 चम्मच नुन (यदि काजुन सिजनमा नमक हुन्छ भने छोडिदिनुहोस्)
- 1/2 चम्मच ताजा तातो कालो मिर्च
- 4 चम्मच मक्खन मक्खन
- 8 देखि 10 चिकन ड्रमस्टिक्स (लगभग 2 देखि 2 देखि 3 पाउन्ड सम्म)
यसलाई कसरी बनाउने?
- कजुन वा क्रोरीको भूरी शर्करा, नमक, काली मिर्च र पिघल मक्खनको साथ मिलाइयो।
- 6 देखि 7-क्वार्ट सुस्त कुकर * तल तलको ड्रमस्टिक्सहरू व्यवस्थित गर्नुहोस् र सबै मसलाहरू र मक्खन मिश्रणसँग रमाउनुहोस्।
- कवर गर्नुहोस् र 2 घण्टाको लागि उच्चमा पकाउनुहोस्।
- धेरै रस टाँस्नुहोस्, बारी गर्नुहोस्, र उच्च 1 मा 2 देखि 2 घण्टा लामो खाना पकाउनुहोस्, जब तक चिकन भुइँमा र रस खाली हुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 623 |
| कुल मोटा | 38 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 14 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 210 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,537 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 60 g |