साहसी मीठा-तीटा स्वादको साथ बोल्डली-हाइइड, रगत सुन्तलाको रस मानक सुचारु परिष्कृत हुन्छ। यो रक्त सुन्तला स्ट्राबेरी स्मिथ एक वेलेंटाइन वा मातृ दिवस ब्रान्ड मेनुको एक उत्तम अतिरिक्त हुनेछ। फ्रस्टिएर सुक्कीको लागि जमेको, अपरिचित बियर प्रयोग गर्नुहोस्। वा, यदि तपाईं भ्रामक कारक अप गर्न चाहनुहुन्छ भने, नियमित दही को स्थानमा जमे भएका दही प्रयोग गर्ने प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप (16 औंस) रक्त सुन्तलाको रस
- 1 कप ताजा वा जमे भएका स्ट्रबबेरीहरू, धोए र हल्लाएर, अधिमानतः जैविक
- 3/4 कप (6 औंस) vanilla दही, अधिमानतः जैविक
- 2 चम्मच हनी
- 4 बर्फ क्यूब्स
- 4 ताजा स्ट्राबेरी, नारंगी स्लाइस र / या गार्निश को लागि टकसाल sprigs (वैकल्पिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरू प्लेस गर्नुहोस् ब्लाउज र पनीमा बर्फ क्यूबहरू सजिलो नभएसम्म।
- बर्फ क्युब र पल्स बस जब सम्म कुचल भएन।
- 4 चश्मेहरूमा टाँस्नुहोस्। गार्निश वा चाहेको छ भने तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्। मजा लिनुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 151 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 6 मिलीग्राम |
| सोडियम | 25 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 4 जी |