यो मासुलोफ तयार गर्न र माइक्रोवेवमा पकाउने एक तस्वीर हो। यो प्याज सूप मिश्रण र एक सानो टुक्रा पनीर संग बनाइएको एक आधारभूत माटोलोफ संयोजन हो। यो नुस्खामा मसालेदार मिर्च जेक पनीर मिश्रणको प्रयोग गर्न महसुस गर्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड दुबई मैदान बीफ
- 1 अन्डा, पीटा
- 1/2 वटा कप सादा रोटी कुकुर
- 1/4 कप दूध
- 2 चम्मच सुक्खा प्याज सूप मिश्रण
- 2 चम्मच कचरा
- 1 1/2 चम्मच सोया सस
- 1/2 कप कपडा स्विस वा क्रिडर्ड पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस् र सफा, चिसो हात वा काँधका साथ सजिलैसँग मिश्रण गर्नुहोस्; आकार एक दौर ढोका मा।
- माइक्रोवेव-सुरक्षित डिशमा मासु सफा राख्नुहोस्, मोक्सेड पेपरको साथमा कवर गर्नुहोस् र 10 मिनेटको लागि उच्च मा माइक्रोवेव, 5 मिनेट पछि एक चौथाई पारी घुमाउनुहोस्।
- मल र पन्नीको साथ ढाक्नुहोस्; 10 मिनेट पहिले स्लिङ् गर्नु अघि खडा हुनुहोस्।
अधिक Meatloaves
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 500 |
| कुल मोटा | 27 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 10 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 9 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 870 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 47 g |