इनब्लेट आलु एक जडीबुटी मसलामा लिपि गरिन्छ गर्मीको बारबेकको लागि एकदम सही हो। उत्कृष्ट भोजन को लागि कुनै पनि ग्रील्ड या स्मोक्ड मासु संग सेवा गर्नुहोस।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 आलु (
- युकोन गोल्डको लागि राम्रो छ)
- 1 कप बेकन तेल (नरम, पिघलिएको छैन)
- हर्ब मिक्सको लागि:
- 2 tablespoons
- ऋषि
- 2 चम्मच लसुन (granulated)
- 2 चम्मच अजय
- 2 चम्मच नमक (समुद्र वा कोसर)
- 2 चम्मच कालो मिर्च
- 2 चम्मच ब्राउन शुगर
- 2 tablespoons
- paprika
यसलाई कसरी बनाउने?
- धुलो र सुकेको आलु। प्रत्येक आलु को छालामा नरम, नरम ब्याकस चिकन रस, पूर्ण रूपमा छोडिन्छ। जडी बूटीहरू सँगै मिलाउनुहोस्; प्रत्येक आलु जडी बूटी मिश्रणमा रोल गर्नुहोस्, पूर्ण रूपमा कवर गर्न निश्चित बनाउनुहोस्। प्रत्येक आलु धेरै चोटि पटक्कै पार्नुहोस्।
- धूम्रपान नगर्नेलाई हट ग्रिलमा राख्नुहोस्, र 250 डिग्रीमा 1 घण्टाको लागि धुम्रपान गर्नुहोस्, एक चोटि घुमाउनुहोस्। आलु निकाल्नुहोस् र प्रत्येक डबल भारी भारी एल्यूमिनियम पन्नीको दोहोरो मार्नुहोस्। पन्नीलाई सील गर्नुहोस् र एक 1 देखि 1 1/2 घण्टौसम्म वा केन्द्रमा निविदा नपनाउँदा धुरी वा स्केवायरमा पोकर राख्नुहोस्।
- तपाईं 'पन्नी चरण' मेट्न सक्नुहुनेछ र आलुका बाहिरहरू एक क्रंचियर स्थिरता हुनेछ। यो संधै पार्टीको हिट हो।
- यदि तपाईं बेकन तेल प्रयोग गरेर असुविधाजनक हुनुहुन्छ भने, तपाई सट्टामा सब्जी छोटो प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ। म यिनीहरूमा राम्रो अनुहार सुझाव गर्दछु, यसैले जैतून को तेल वा सब्जीले यसलाई यो नुस्खाको लागि काट्न सक्दैन।
- यदि तपाईंलाई धूम्रपान नगर्ने पहुँच छैन भने, एक कोइराला ग्रिलले ठीक काम गर्नेछ। यो साइड डिश पनि शिविरबाट उत्तम छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 314 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,813 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 70 g |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 9 जी |