यो नुहाउने वेगाक चकलेट केला muffins को लागि दलहरु र केले को लागि कल - तर यो चाल न त तपाईंलाई सोचने को लागी कि स्वस्थ छ! हङकङ र डेयरी-फ्रि हुनु, तथापि, यो चकलेट मफिन व्यञ्जनहरू भन्दा मोटोमा कम हुन्छ, र vegan हुन, यो पनि कोलेस्ट्रोल-मुक्त छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप आटा
- 1 कप दलिया
- 1/2 कप ब्राउन शुगर (दृढतापूर्वक प्याक गरिएको)
- 1/3 कप कोकोआ
- 1 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/4 चम्मच बेकिंग सोडा
- 2-3 पाक केले (मसला)
- 1/2 कप सोया दूध
- 1/3 कप उपन मार्जारिन (पिघलिएको)
- 1 चम्मच वेनिला
यसलाई कसरी बनाउने?
- 400 डिग्री सम्म पूर्व-गर्मी ओवन र मफिन प्यान लाई ग्याँस गर्नुहोस्।
- ठूलो कटोरामा आटा, तामाङ, भूरी शर्करा, कोकोआ, बेकिंग पाउडर र पकाउने सोडा मिलाउनुहोस्।
- एक अलग कटोरा मा, केला, सोया दूध, vegan मार्जिनिन र वेनिला सँगसँगै whisk। सूक्ष्म अवयवहरूसँग मिलाउनुहोस् र संयोजन गर्न केवल हलचल।
- प्रत्येक मफिनको बारे मा 2/3 बिटर संग भर भर्नुहोस्। 20 देखि 25 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा दाँतपट्टि घुसाउन नसक्ने सफा गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 102 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 206 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |