यो टर्की करी को लागी एक साधारण नुस्खा हो। करी seasonings, अदरक, र कुचल अनानास संग diced टर्की को एक संयोजन एक आश्चर्यजनक स्वादिष्ट पकवान बनाउन, र खुट्टा टर्की तय गर्न को लागि एक उत्कृष्ट तरीका।
स्वादिष्ट खाना खानेको लागि तातो पकाएको चामलमा यो स्वादिष्ट टर्की सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 tablespoons
- करी पाउडर
- 4 चम्मच मक्खन
- 1 1/2 प्याज प्याज (कटाई)
- 2 चम्मच आटा
- 1/2 चम्मच जमीन
- अदुवा
- 2 वटा मुटुको कुखुरा
- 1 (8 देखि 9 औंस) अनानास (कुचल, अज्ञात)
- 3 कप टर्की (पकाएको, diced)
- 2 tablespoons
- कागतीको रस
- 2 कप चावल (तातो, पकाएको)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो स्किलेटमा, 2 मिनेटको लागि मक्खनमा उचाईको पाउडर, स्ट्राइकिंग।
- प्याजमा हलचल; पकाउन जारी राख्नुहोस्, प्याज नरम नभएसम्म प्रायः अँध्यारो हुन्छ।
- आटा र अदरकमा मिश्रण गर्नुहोस्; चिकन भाँडा र अनानास जोड्नुहोस्। उबलिएको तातो; उकालो, खाली, 5 मिनेट।
- टर्कीमा हलचल। 10 मिनेट लामो, वा तापक्रम सम्म सम्मको उकालो गर्नुहोस्।
- नींबूको रस मा हलचल।
- तातो पकाएका चावलसँग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1521 |
| कुल मोटा | 51 जी |
| पागलिएको बोसो | 17 जी |
| असंतृप्त फैट | 17 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 483 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,463 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 109 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 147 g |