असाध्यै हामीले क्युरिनाहाको भिन्नता देख्नुभयो जुन शरद ऋतुको स्वाद हुन्छ । आगमन क्याप्निनाहा छ कि लिङ्क छुटेको छ र यो शानदार छ। यो ककटेल डेनवर, कोलोराडो मा रूट डाउन को एनी जिप को निर्माण हो र यसमा फिजुई सेब र कार्बनिक सेब रस संग एक निश्चित सेब टच छ, जो कुच्छ को लागि शानदार उच्चारण को स्वाद छ।
दालचीनी एवरेष्ट अमृतमा एक नोट ... तपाईं दालचीनीसँग सानो मात्रामा अक्टोबरको साथमा स्क्वायर वन ओर्गेनिक्स स्प्या मित्तरमा एक प्रकारको प्रविधिको प्रयोग गरी इन्फिगर गर्न सक्नुहुनेछ ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- Boca Loca Cachaça
- 2 फूजी सेब स्लाइस
- 2 लेमन स्लाइसहरू
- 1/2 औंस दालचीनी अक्षर
- 4 औंस अशुद्ध कार्बनिक
- स्याउको रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- मुडले सेब, लेमन्स, दालचीनी एगवेर अमृत, र एक ग्लासमा ऋषि।
- स्याउको रस संग बर्फ, काचिका, र माथि जोड्नुहोस्।
- एक शेकरमा रोल नभएसम्म राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
- तातो बरफको साथ पुरानो वेश्याको गिलासमा हाल्नुहोस् ।
Recipe Courtesy: Anika Zappe को लागि बोका लोका काकाका
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 408 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 27 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 112 g |
| आहार फाइबर | 25 g |
| प्रोटिन | 5 g |