यो कफी mousse नुस्खा दुई को लागि एक मोमबत्ती को रोशनी को रात को खाने को लागि एक स्वादिष्ट रूप देखि परिष्कृत मिठाई छ। यो चॉकलेट-प्रेमी दुवै र उपचारको यति मनपर्ने कुराको लागि राम्रो छ, किनकि यो चकलेट सट संग ड्रेस अप गर्न वा सबै कफी-स्वादयुक्त महिमामा मात्र सेवा गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप बेपत्ता दूध
- 2/3 कप कडा कफी
- 2/3 कप ब्राउन शुगर
- 3 अन्डा यलो
- 1 लिफाफ अनफ्लुड्ड जेलाटिन, 3 वटा चिसो पानीको चिसो पानीमा नरम
- 1 ½ कप कपडा
यसलाई कसरी बनाउने?
एक माध्यम सससेन मा, बहिष्कृत दूध र कफी मिलाउनुहोस्; जब सम्म यो भाप सुरु हुन्छ तब सम्म, कम गर्मी मा पकाउनुहोस्, कहिलेकाहीँ घिमिरे हुन्छ। एक अलग कटोरा मा, अण्डा मान्छे र भूरी शर्क को साथ एक साथ।
आधा दूधको आधा दूध अण्डा मिश्रणमा लगातार, whisking लगातार, जब सम्म मिश्रण राम्रो तरिकाले संयुक्त छ। न्यानो अण्डा-दूध सान्सेन मा गरम दूधमा पछाडि जोड्नुहोस् र डिजिटल क्यान्सर थर्मामीटरमा 165 डिग्री पुग्छ जबसम्म लगातार स्थिर रहन्छ।
गर्मीबाट हटाउनुहोस् र नरम जेलाटिनमा हलचल गर्नुहोस्। कफी कफी राम्रो तरिकाले हल गर्नुहोस् ।
1/1 कप क्रीम क्रीमलाई अलग कटोरामा हराउनुहोस् जब सम्म कडा चोटहरू हुन्छन्। कडा कता कता कता कता कता कता कता कता कता कता कता कता पखाल्छ, र त्यसपछि बाहिरी बाँकी क्रीममा। कफी mousse तयार छ जब कस्टर्ड whipped क्रीममा राम्रो तरिकाले समावेश गरिएको छ, र कुनै संग्राहक शो। Mousse ठुलो सेवा गर्नुहोस्।
यो कफी mousse नुस्खा 8 सर्भर बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 244 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 113 मिलीग्राम |
| सोडियम | 111 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 10 जी |