यो चुचुरो चिन्ताले राम्रो भित्तामा कष्ट र स्प्रेडको साथ सेवा गर्न दिन्छ। एक झुकाव सलाद माथि माथि चिन्ता प्रयोग गर्नुहोस् वा पास्ता सलाद वा आलु सलादमा थप्नुहोस्।
यो पार्टीमा सेवा गर्न उत्कृष्ट एपटिजर हो। थप गर्मीको लागि कुचल लाल मिर्च फ्लेक्सहरू थप्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्
ताजा डिलसँग दक्षिणी चुरोट चिन्ता
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड चिन्ता (खुर्सानी र घटाउ)
- 1/2 कप सब्जी तेल
- 1/2 कप नीमको रस
- 2 चम्मच सिरका
- 1 चम्मच चिप्स (कटाई)
- 1 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच सुक्खा डिल (वा चम्मच प्रयोग गरी ताजा कटा डिलको प्रयोग गर्नुहोस्)
- 2 देखि 4 बूँदको खुर्सानीमा काली मिर्च
- 2 चम्मच क्याप्सन
यसलाई कसरी बनाउने?
- झन् झन् झन् झन् बढि, नमकीन पानीमा लगभग 3 मिनेटको लागि, वा ओपेरा र गुलाबी सम्म। निकास र चिन्ता ठुलो दिनुहोस्।
- एक कटोरा मा तेल, चूनाको काली, सिरका, चाइना, नमक, डिल, मरिच चटनी, र क्यान्सर मिलाउँछ।
- पकाएको चिन्ता जोड्नुहोस् र मिश्रण गर्न ट्रेस गर्नुहोस्।
- कम्तीमा 4 घण्टाको लागि क्रिल, कहिलेकाहीँ घिमिरे।
- नाली र खरानी छोड्नुहोस्। सजावटी टूथपेक्स संग सलाद ग्रीन्स मा चिंरालो को सेवा गर्नुहोस, या सलादहरुमा प्रयोग गर्नुहोस।
पाउन्ड प्रति चिन्ता गणना र सर्भर आकार
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 100 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 91 मिलीग्राम |
| सोडियम | 428 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 11 जी |