मूंगफली मक्खन hummus एक बच्चाको मनपर्छ। प्रोटीन मा उच्च, मूंगफली मक्खन hummus dipping veggies को लागि राम्रो छ। यो नुस्खा पिक खाना खानेहरूका लागि ठूलो छ जो धेरै खाना खाँदैन।
मूंगफली मक्खन hummus केवल बच्चाहरु को लागि होइन। म धेरै धेरै वयस्कों को ठेगाना हो जो मनुष्य मक्खन hummus प्यार गर्दछ, मा शामिल थियो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कुखुरा (15-19 ओज)
- 1/3 कप पानी (तातो
- 4 चम्मच मूंगफली मक्खन
- 2 tablespoons
- जैतून का तेल
- 3 चम्मच नींबू रस (वा नीलो रस)
- 1 लौह लसुन (कुचल)
- 1/4 चम्मच नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक खाना प्रोसेसरमा, सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस् र डुबान स्थिरतामा मिश्रण गर्नुहोस्। यदि यो अत्यन्त थोरै छ भने, एक समयमा बढी तातो पानी 1 चम्मच थप गर्नुहोस्।
- मूंगफली मक्खन हेमसमा छिटो सेवा गर्नुहोस् वा फ्रिजमा भण्डारण गर्नुहोस् 3 दिनसम्म।
- ताजा अजगर, गाजर र ब्रोकोली संग सेवा गर्नुहोस्। गर्म पिटा वा फ्रान्टी रोटी क्यूब पनि राम्रो हुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 48 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 26 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |