कसले भन्नुहुन्छ कि तपाईंसँग बिहानको बिहानको नास्ताको लागि समय छैन? प्रति सेवामा 1 9 3 कैलरीजहरू, यो एक स्वस्थ र कम-क्यालोरी हो जुन तपाईंको नाईट र छिटोमा केही गर्म अन्नहरू प्राप्त गर्न सकिन्छ। यो कम-क्यालोरी शाकाहारी कुखुराको नुस्खा पनि फैटी-मुक्त दूधको साथमा बसाई-मुक्त हुन्छ। यो साँच्चै रक्सी बनाउन को लागी, महारानी को बजाएर एव्वेव चित्र । Recipe शिष्टाचार गेहूं फूड्स काउन्सिल।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप सोया दूध
- 1 कप couscous
- 1 कप किशमिश, पानीमा भिसा र नाली
- हनी, स्वाद गर्न (वा एग्वेक्ट इन्टेरार प्रयोग गर्नुहोस्)
यसलाई कसरी बनाउने?
- हट दूधको लागि अनुहार थप्नुहोस् र 5 मिनेट खडा गर्नुहोस्।
- स्वादको लागि किशमिश र शहद वा अक्वायर अक्षरमा हलचल।
- केहि ताजा कटा भयो फल मा जोडें, यदि तपाईं चाहानुहुन्छ, या क्रन्च र प्रोटीन को लागि पागल को एक छोटा सा हात जोडें।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 161 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 30 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 4 जी |