हामी प्रायः नयाँ र विभिन्न सलाद खोज्दै छुट्टै छुट्टै हल्लाउन वा हप्ताको रात पनि राति पनि। सूखे फलको थप एक हरी सलाद बनाउन धेरै रमाइलो तरिका हो धेरै विशेष। यो एक कटा सूखे खुट्टा र सूखे चेरी शामिल छ, जो तीखा मधुमेह, केहि रंग र प्यारा chewy बनावट को फट प्रदान गर्दछ। सबै चीजहरू केही टुक्रा पकाइएको पकाएको बेकन (जो कहिल्यै सलाद वा अन्य - राम्रो) बनाइन्छ, साथसाथै केहि कुकुरको बकरी पनीर, जो तपाईले पहिले नै टुक्रा टुक्राउन सक्नुहुनेछ वा आफैंलाई कुच्याउन सक्नुहुनेछ गरौं )।
कुन कुरामा, ड्रेसिङ बच्चाहरूलाई मापन गर्न र हिलाउन सजिलो छ, र तिनीहरू पनि आयु-उपयुक्त चाकू संग रोमन माथि टुक्रा पार्न सक्षम हुन सक्छन्।
धन्यवादका लागि यो सलादको बारेमा सोच्नुहोस्, वा जब तपाईंलाई छुट्टीको तालिका वा बुफे सजिलै चाहिन्छ। यदि तपाईं छेउमा ड्रेसिङ ल्याउनुहुन्छ, यसले ठूलो पोटकुक प्रस्ताव ल्याउँछ। बस ड्रेस अप गर्नु र सलाद दाँया सेवा गर्नु अघि दाँया, र पनीर र बेकन साथ छिटो को लागि ल्याउन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- सलादका लागि:
- 1 रोमनको हृदय
- 3 कप बच्चा पाली पातहरु
- 1/2 कप सूखे एक्वाकेट (कटाई)
- 1/2 कप सूखे क्रेनबेरी
- 1/2 कप बकरी पनीर (टुक्रिएको)
- 1/2 कप पकाएको बेकन (क्रमांक)
- Balsamic-Shallot ड्रेसिंग को लागि:
- 1 आउछ (पतला मिनी)
- 2 चम्मच लाल शराब सिरका
- 2 चम्मच balsamic सिरका
- 1/3 कप अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल
- ड्यास के कश्मीर को नरम नमक र ताजा जमीन को काली मिर्च स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कन्टेनरमा सुँगुर, रातो रक्सीका सिरका balsamic सिरका, जैतून का तेल र नमक र कालो मिर्च जोड्नुहोस्। संयोजन गर्न हिलाउनुहोस्।
- थोरै रोमन हृदयहरू क्रूसमा टुक्रा पार्छन्। यसलाई ठूलो कटोरामा घुमाउनुहोस् र पाईन्छ, चट्टान, क्रेनबेरी र टस थप गर्नुहोस्। ड्रेसिङमा हाल्नुहोस् र राम्रोसँग संयोजन गर्नुहोस्। यसलाई एक सेयरिंग कटोरामा घुमाउनुहोस्, वा व्यक्तिगत सलाद कटोरेमा सेवा गर्नुहोस्, र बकरी पनीर र बेकनको साथ माथि।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 265 |
| कुल मोटा | 22 जी |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 14 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 8 मिलीग्राम |
| सोडियम | 204 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 7 g |