एक स्वादपूर्ण चेरी सॉस यो सजिलो भुइँमा पोर्क टेंडरलोन जज गर्दछ। यदि तपाईं पोर्ट शराब सिरका भेट्टाउन सक्नुहुन्न भने, यो नुस्खामा रातो शराब सिरका प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पोर्क टेंडरलोन्स, लगभग 2 पाउण्ड
- da sh
- क्रियो सीजनिंग वा नुन मिश्रण
- दास मिर्च
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 3/4 कप चेरी जाम
- 3 चम्मचपद पोर्टल शराब सिरका वा रातो शराब सिरका
- 2 चम्मच ब्राउन शुगर
- 1/4 चम्मच ग्राउंड दालचीनी
- चुरोट सबैस्पिस
- ड्यास नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
1. गर्मीको ओवन 350 डिग्री।
2. टेंडरलोन्सहरू र पट सुकाइदिनुहोस्। थप वसा र चाँदीको छाला हटाउनुहोस्।
3. मौन र मरिचको साथ सबै टेंडरलोन्स छिटो। ठूलो स्किलेटमा जैतूनको तेललाई मध्यम-ऊँची गर्मीमा गरम गर्नुहोस्। सबै पक्षहरूमा टेंडरलोन्सहरू पाउँनुहोस्, लगभग 6 देखि 8 मिनेटसम्म।
टेंडरलोइन्स ओवन र भुनामा ट्रांसफर गर्नुहोस् 15-15 20 मिनेट (टान्डोलिन्सको मोटाईमा निर्भर गर्दछ), वा तुरुन्तै पढ्ने थर्मामीटर वा मासु थर्मामीटरमा पुर्याउन 145 डिग्री देखि 150 डिग्रीसम्म टेलिभिजनको भाग।
5. पोर्क टेंडरलोन्सहरू भुइँमा छँदा चेरी चटनी तयार पार्नुहोस्। एक saucepan मा, जाम, सिरका, भूरा शर्करा, दालचीनी, allspice, र नुन को एक ड्यास जोड। 6 देखि 8 मिनेटको लागि एक पटक उकालो र उकालो, कहिलेकाहीं हलचल।
6. ओवनबाट पोर्क टेंडरलोन्स हटाउनुहोस् र बाँकी 5 मिनेटको लागि अनुमति दिनुहोस्। स्लाइस र तातो चरी सस संग काम गर्दछ।
अधिक व्यञ्जनहरु
पोर्क टेंडरलोन मेडियन्स एक सरल मार्सल सस संग
हर्ब र मर्मेस्ट बटर संग पोर्क टेंडरलोन
हनी मर्मत पोर्क टेंडरलोन, ढिलो कुकर
सुँगुर र caramelized प्याज संग पोर्क टेंडरलोन
पसंदीदा पोर्क टेंडरलोन व्यञ्जनहरूको विभिन्न प्रकार
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 491 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 10 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 18 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 254 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 64 g |