यहाँ एक स्वादिष्ट चकलेट चिप चीजको एक चकलेट वेफर कुकी क्रम्ब क्रस्ट र चकलेट ग्लास टेप गर्ने साथ।
चीजकेक एक चकलेट कुकी क्रम्ब क्रस्ट र अतिरिक्त चकलेट चिप्स र क्रीममा पकाइएको छ एक स्वादिष्ट ganache माथि।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/4 कप चकलेट वेफर कुकुर
- 1/3 कप पिघल मक्खन वा मार्जारिन
- 24 औंस क्रीम पनीर, नरम
- 3/4 कप शर्करा
- 2 अण्डा
- 2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1 1/3 कप लघु सेमेस्टर चकलेट चिप्स, विभाजित
- 1/2 कप कफी क्रीम
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन त 350 देखि 350 एफ (180 सी / ग्याँस मार्क 4)।
- चकलेट कूकीको टुक्रा र मक्खनलाई जोड्नुहोस्, राम्रोसँग हिउँदिरहनुहोस्। 9-इन्च स्प्रिंगफर्म प्यानको तलबाट समान रूपमा मिश्रण थिच्नुहोस्। 5 मिनेट बेक गर्नुहोस्।
- बिरालो र चम्किलो नभएसम्म हाई स्पीडको बिजुली हात-मिक्सर मिक्समा क्रीम क्रीम पनीर; बिस्तारै बल्गेरिया जोड्नुहोस्, राम्रो धड्कन। अण्डाहरू, एक पटक एकपटक थप्नुहोस्, प्रत्येक अतिरिक्त पछि धकेल्दै।
- चकलेटमा चकलेट चिप्स को वेनिला र 2/3 कप हल गर्नुहोस्।
- डाँडामा पस्नु पर्छ। 40 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्; ओवन बन्द गर्नुहोस् र ओवनको ढोका छोड्नुहोस्।
- 30 मिनेटको लागि ओवनमा चीज़केक छोड्नुहोस्।
- ओवनबाट चीजकेक हटाउनुहोस् र यसलाई तार रैकमा ठोक्नुहोस्।
- चीज पकाउनुहोस् र फ्रिजमा राख्नुहोस्। चिनी 8 घण्टाको लागि चीजको चिल
- बायाँ 2/3 कप चकलेट चिप्स डबल डिलरको माथि माईक गर्नुहोस्; बिस्तृतमा मोटो र निलो नभएसम्म कम गर्मीमा हलचल गर्नुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र चीज़सेक मा फैलियो। राम्रो तरिकाले चिन्नुहोस्।
- 10 देखि 12 सम्म सेवा गर्दछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
चकलेट चिप्सका साथ वेनिला पागल केक पकाउनुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 322 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 14 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 70 मिलीग्राम |
| सोडियम | 17 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 5 g |