यो रंगीन र असामान्य बनाउनुहोस् तपाईंको परिवारमा अवकाश स्टिप गर्नुहोस्। टर्कीको साथ क्रानबेरी चटनीको सट्टा भुइँमा राखिएको मासु र सब्जिहरु संग यो सेवा गर्नुहोस्।
रेडिपेस्ट केवल राम्रोसँग स्वाद छ यदि तपाईं रातो टमाटरहरू प्रयोग गर्नुहुन्छ, तर यो रङ साँच्चै सुन्दर हुन्छ जब यो पहेंलो टमाटरको साथ बनाइन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 पाउन्ड टमाटर (पहेँलो)
- 8 औंस चीनी
- 6 औंस हनी
- 2 मध्यम नींबू
- 2 औंस अदरक (ताजा)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक फोडा पानीको बर्तन ल्याउनुहोस्। टमाटरको स्टेमको छोटोलाई काट्नुहोस् र तिनीहरूलाई बिजुली पट्टा वा कटोरामा राख्नुहोस्। टमाटरहरूमा उबलते पानी डाल्नुहोस्।
- कहिलेकाहीँ ठुलो ठुलो ठोक्किएर कम्मर दुख्ने, टमाटरबाट छाला पर्ची। अधिकांश सेडी जेलबाट बाहिर निस्कनुहोस्। खाल र बिरुवा छोड्नुहोस्।
- पतला, बिरुवा टमाटरहरू लाई ठिक पार्नुहोस्। चिनियाँ र शहद सँगै हिड्नुहोस्। कम्तीमा दुई घण्टा वा रातभरको लागि फ्रिजमा बस्न दिनुहोस्।
- 3 मिनेट को लागि पानी मा उबल गरेर 3 आधा-पन्ट जार को बाँझें। गर्मी बन्द गर्नुहोस् र जबरजस्ती पानीमा जार छोड्नुहोस् जबसम्म तपाइँ तिनीहरूलाई भर्न तयार हुनुहुन्न।
- जब जारहरू बाँधिएका छन्, बीउ र धेरै पतले छालहरू काटेर, बीउहरू छोडेर लुगाहरूसँगै पिक्सेल राख्छन्। सिटरस पीलले यो नुस्खामा पेक्टिन प्रदान गर्दछ जसले राम्रोसँग जोगाउँछ।
- पिक्सेल र पक्कै पनि अङ्गुर बनाउनुहोस् वा अदरकलाई हटाउनुहोस्। ठूलो बर्तनको अन्य अवयवमा अदरक र लेन्स थप्नुहोस्।
- सेटिङ् बिन्दु सम्म पुग्न नसक्ने, फोडा लिनुहोस्।
- 1/2-इन्च हेडस्पेस छोडेर बाँधिएको आधा-पन्ट जारमा लेवल। 5 मिनेटको लागि उबलते पानी स्नानमा प्रशोधन गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 71 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |