चकलेट चकलेटको लागि सैकड़ों व्यञ्जनहरू छन्, सबै भन्दा बढी एक कैंडी थर्मामीटर र अचम्मको चासो चाहिन्छ कि अमीर, क्रीमयुक्त चिकनी बनावट प्राप्त गर्न को लागी चाहिन्छ, तर कार्वन एभरेटेड मिल्कबाट यो नुस्खा गर्दैन। तिमी सबै गर्छौ बस फोडा, गर्मी बन्द, हलचल, चिसो र कट!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2/3 कप सफा गरिएको दूध
- 1/1/1 कप कपडा चिरानी
- 2 चम्मच मक्खन
- 1/4 चम्मच नुन
- 2 कप लघु मार्शमेलो
- 1/1/2 कप semisweet चकलेट चिप्स
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
1. मध्यम, भारी तलल्लो सॉसपिनमा भत्किएको दूध, बिरुवा, मक्खन, र नुन जोड्नुहोस्। मध्यम तापमानमा राख्नुहोस् र निरन्तर हलचल गर्दा पूर्ण फोडा ल्याउनुहोस्। कुक, 5 मिनेट को लागि हलचल। गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
2. चकलेट चिप्स, मिनी मार्शमल्ले, र वेनिलामा हिउँद। चकलेट सम्म घिमिरे रहनुहोस् र मार्शमेलो पिघ्नु हो। एक प्लास्टिक लपेटो वा पन्नी-लाइनमा 8 इन्च बेकिंग प्यानमा राख्नुहोस्। 2 घण्टाको लागि क्रिल, वा फर्म सम्म।
36 वर्गमा काट्नुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
रिकभरी नोट्स र टिप्स
• पोषक फोडको लागि, चकलेट पिघ्यो जब 1/2 कप कटा भयो बादाम, पेकान वा बटुलेमा हलचल। क्रिल को रूप मा निर्देशित।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 77 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |