सर्बिया coleslaw, सिरका र तेल को लागि यस नुस्खा मा खट्टा क्रीम, मेयोनेज या भारी क्रीम को बजाय कटा हुआ गोभी को कपडे को प्रयोग गरिन्छ।
यो एक राम्रो गर्मीको मौसम सलाद हो किनकि मेयनेजको डर गर्मीमा बसिरहेको थियो र खाद्यबेरीको बिरामीले मोटो बिन्दु हो।
केहि पकाएको टुक्रा टुक्रा भएको गाजर, जबकि अरूले यसलाई पुरा तरिकाले छोडेर छोड्छ। यस प्रकारको व्यञ्जनहरूको साथमा, धेरै घण्टार वा एक दिन अगाडी बढाउँदा डिश राम्रो स्वाद गर्दछ। समय बचाउन को लागी कटा हुआ गोभी र गाजर खरिद गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड टुक्रा भयो गोभी
- 1/4 कप गाजर (छीलिएको र टुक्रा)
- 1/4 कप प्याज (पतला कटाई)
- 3 चम्मच अजमा (कटाई)
- 1/2 कप तेल (सब्जी वा क्यानोला)
- 1 चम्मच शर्करा (सेतो)
- 1 चम्मच सिरका (वा अधिक स्वादको लागि)
- 1/8 चम्मच अजवालीको बीउ
- 1 चम्मच नमक (वा स्वाद)
- 1/2 चम्मच सेतो मिर्च (वा स्वाद)
- 1 चम्मच नींबू का रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो कटोरी मा, गोभी, गाजर, प्याज, र अजवा साथ एक साथ टाउको।
- एउटा सानो सानो कटोरा मा, तेल, चीनी, सिरका, अजवालीको बीउ, नुन, सेतो मिर्च, र नीबूको काली को राम्रो तरिकाले संयोजन गर्नुहोस्।
- कबाबा मिश्रण संग टस सम्म राम्रो तरिकाले लेपित।
- कम्तीमा 3 घण्टा वा रातभरको लागि प्रशोधन गरिएको। जब सेवा गर्न तयार छ, कोलोस्लाई मिश्रण गर्नुहोस् र सिजनहरू समायोजन गर्नुहोस्।
अधिक सर्बियाई पिकनिक फूड्स
यहाँ सिरिया र तेलको आधारमा अर्को सलाद हो जुन मेयोनेजको सट्टा- सर्बिया आलु सलाद - यो अक्सर प्राय: चर्च पनीनिक र सुँगुर र भेडको चराहरूमा सर्बियन-शैली हरियो सेम सँगसँगै सेवा गरिन्छ।
तपाईं शायद सर्बियाई शिश कबाब , सर्बियाई साउसेज , सर्बियन हैम्बर्गर्स र मिठाईको लागि सर्बियाई नट रोल पनि देख्नुहुनेछ।
बाहिरी पकाउने, ग्रुप र स्पिट स्प्रेडिङ सर्बहरू बीचको खाना तयारीको परम्परागत रूपहरू हुन् जसले जीवनको उत्सवको रूपमा उत्सव मनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 29 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 408 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |