तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप पाउडर चीनी (सिफ्ट)
- 1/4 कप मक्खन (नरम)
- 3 चम्मचको छातीको रस
- 1/8 चम्मच नुन
- 3/4 कप मार्श्मेल क्रीम
- 3 चम्मच लेमन घेरा
- 5 हराउँछ हरा खाना
- 1 पाउन्ड सेतो चकलेट
- 1 चम्मच छोटो
- वैकल्पिक: हरियो कैंडी खाना रंग
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एल्यूमीनियम पन्नीको साथ एक कुकी पाना राख्नुहोस्।
एक ठूलो मिश्रण कटोरा मा 2 कप पाउडर गरिएको शर्कु, मक्खन, मार्श्मोलो क्रीम, नीमको रस, नमक, चूनाको छाती, र खाना खानको मिश्रण गर्नुहोस्। मिडिया गतिमा सुचारू र समान समावेश नभएसम्म मिक्स गर्नुहोस्।
3. बिस्तारै बाँकी पाउडरको चिनो ब्याचमा जोड्नुहोस्, प्राय: कटोराको छेउमा स्क्रैप गर्न रोक्नुहोस्। राम्रोसँग मिल्दो नभएसम्म मिक्स गर्नुहोस्। यदि मिश्रण धेरै अत्याधिक छ भने, थोडा र अधिक नींबूको रस थप्नुहोस्।
यदि यो धेरै चिपचिपा छ भने, थोडा थप पाउडर गरिएको शिर थप गर्नुहोस्।
4. बलमा ¾ इंच व्यासमा रोल गर्नुहोस्, र एल्युमीनियम पन्नीसँग लुकाइएको कुकी पानामा राख्नुहोस्।
5. डुब्न अघि फ्रिजमा 30 मिनेटको लागि क्रिल।
6. माइक्रोवेवमा छोटो वा एक डबल बयलरमा सेतो चकलेट पिघ्न। यदि तपाईं चकलेट रंग गर्दै हुनुहुन्छ भने, यस बिन्दुमा कैंडीको भोजन रंगमा हलचल।
7. पिघेको चकलेटमा क्यान्सर सेन्टरहरू एक-एक गरी डुबे र पाक पानामा फर्किन्छन्। सबै केन्द्रहरू डुप्लिकेट भएपछि, पाना रेफ्रिजरेटरमा फर्काउन कैंडीहरू सेट गर्नु अघि। यदि वांछित भए कि क्यान्ड्स लेम जेस्टको स्ल्वरको साथ छाड्न सकिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 208 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 9 |
| कार्बोहाइड्रेट | 33 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |