यो दक्षिणी शैली लिमा सेन्स सुस्त कुकरमा पूर्णतामा पकाएको छ। ह्यास्ट्स र टमाटरहरू स्वाद जोडिएको अरोमेटिक तरकारी र जडी बूटीहरूसँगै। यदि तपाईंले गोठाला हम diced छ भने, टमाटर संग लिमा बीन्समा थप्नुहोस्।
सब्जहरू जोड्न वा मेटाउन नि: शुल्क लाग्छ। सूखे गाजर, लसुन, जलापाने काली मिर्च, र अजमेर थप स्वाद र रंगको लागि थप्न सकिन्छ। वा, केही गर्मीको लागि, कोमल लाल मिर्च फ्लेक्सको 1/2 देखि 1 चम्मच थप्नुहोस्। डिब्बाबंद मिर्च-अनुभवी टमाटरहरू वा आगो-भुना हुआ टमाटरहरू उत्कृष्ट छनौटहरू पनि छन्।
सलाद वा तातो कटालो सब्जका साथ ताजा ताक्ने कोचको साथ सेम सेवा गर्नुहोस्। चाउ चाउ , एक दक्षिणी रिश्तरी, प्राय: सेम सँगसँगै सेवा गरिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड सूखे लिमा सेम, रातभर भिगोयो, घाइते भयो
- 2 स्मोक्ड हैम हक (ठूलो)
- 2 बे पत्ते
- 1/2 कप कटा प्याज
- 1 हरित घंटी काली मिर्च (कटाई)
- 1 चम्मच शुगर
- 1/4 चम्मच ग्राउंड लौंग
- 2 कप कटा टमाटर (वा 14.5-औंस)
- 1 (8 औंस) टमाटर चटनी हुन सक्छ
- 1/2 चम्मच कालो मिर्च
- नमस्कार, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- क्रोक बर्तनमा लिमा सेम राख्नुहोस् र ह्याम ह्याकहरू, बे पातहरू, प्याज, घण्टी काली मिर्च, शर्करा र जमीनको लौरीहरू थप्नुहोस् भने। पानीसँग आवरण गर्नुहोस्। कवर गर्नुहोस् र 2 घण्टाको लागि उच्चमा पकाउनुहोस्।
- कम गर्न गर्मी घुम्नुहोस् र 2 घण्टा लामो खाना पकाउनुहोस्, वा लिमा सेम निविदा नभएसम्म। प्लेटमा हाम ह्याण्ड हटाउनुहोस्। जब तिनीहरू पर्याप्त ह्यान्डल गर्न सक्षम छन्, मासु हटाउनुहोस् र यसलाई काट्नुहोस्। कटा हम क्रोक बर्तनमा फर्कनुहोस्।
- टमाटर र टमाटर सस जोड्नुहोस्। स्वाद र नमक र कालो मिर्च जोड्नुहोस्।
- 2 देखि 4 घण्टा लामो समयसम्म खाना खाँदै जारी राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 147 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 5 मिलीग्राम |
| सोडियम | 132 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 27 जी |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 9 जी |