यी असामान्य बिस्कुट धेरै धेरै व्यञ्जनहरू संग प्रसन्न छन् ... वा आफ्नै आफ्नैमा! त्यसो भए उनीहरु सबैले बियर र सिजनिंग गर्दै छन् र केहि मिनेटमा तपाईलाई सरीरी बिस्किट्सको ठूलो ब्याच छ, जुन असामान्य हुन्छ, स्वादको भरपर्दो हुन्छ, र च्याटबाट सबैको लागि हङकङबाट हङकङ गर्न राम्रो हुन्छ ... राम्रो, तपाई निर्णय गर्नुहुन्छ। तिनीहरू आइसक्रिम बाहेक सबै कुराको साथ जान्छन्!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 1/2 कप
- बेकिंग मिश्रण (जस्तै बिसेक्लिक)
- 1/3 कप बियर (फोम बिना)
- 1 1/2 चम्मच मसाले नमक
- 1 चम्मच शुगर
यसलाई कसरी बनाउने?
Preheat ओवन 450ºF सम्म।
सबै कन्टेलहरू एक कटोरामा राख्नुहोस् र मिश्रणमा मात्र मिश्रण गर्नुहोस्। सीजनमा राम्रो तरिकाले मिश्रित हुनु पर्दैन। मिश्रण नगर्नुहोस् वा बिस्कुट भारी हुन सक्छ।
ह्यान्ड्सको साथमा, 24 बिन्दुहरूमा सजिलै बनाउनुहोस् र अनियमित वा ढुङ्गाका पेपर-पकाउने पाना पानामा राख्नुहोस्।
8 देखि 10 मिनेटको लागि उठाउनुहोस्, वा सुनको सुनौलो सम्म।
तपाईं पनि मन पर्छ
हरियो प्याज र पेपर मिनी बिस्कुट
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 14 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 457 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |