चेरीले यी पुरानो-पनडुब्बी रस्सी अचारको लागि सानो रङ र स्वाद जोड्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड तरबूज राइन्ड
- 1/4 कप पनीर नमक
- 4 कप पानी
- 2 कप दाग
- 1 कप सेतो सिरका
- 1 चम्मच टूटी छड़ी दालचीनी
- 1 1/2 चम्मच सम्पूर्ण लौंग
- 1/2 नींबू, पतला कटाई
- 5
- maraschino चेरी , हल, वैकल्पिक
यसलाई कसरी बनाउने?
- तरबूज राइन्डबाट कालो हरित र गुलाबी भागहरू ट्रिम गर्नुहोस्। 1 इन्च क्यूबमा राइन्ड काट्नुहोस् र 7 कपको मापन गर्नुहोस्।
- सुर्खेत नुन र पानीको साथ एक ठूलो कंटेनरमा तरबूज राइन्ड राख्नुहोस्। आवश्यक भएमा रिन्डहरू ढाक गर्न थप पानी थप गर्नुहोस्। रातभर घाउ
- तरबूज र पाल्पा कुल्ला। ठूलो सससेनमा चिसो पानीसँग रङ्ग राख्नुहोस्; निविदा नभएसम्म खाना पकाउनुहोस्।
- बीचमा, 6 9 देखि 8 क्वार्ट क्याफेल वा डच ओभरमा, शंकु, सिरका, दालचीनी, सम्पूर्ण लौरो र 1 कप पानी मिलाउँदछ। मिश्रण 10 मिनेटमा सिम गर्नुहोस्। तनाव, त्याग्नुहोस् त्याग्नुहोस्, र यदि भत्किएको तरबूज रिलि, नींबू स्लाइस र मर्सिचिन चेरीहरू जोड्नुहोस् भने। तरबूजका रून्ड सम्मको मिश्रण सम्मको मिश्रण गर्नुहोस्।
- तरबूज राइन्ड र सिरप मिश्रण संग गरम आधा-पिन्ट जार भर्नुहोस्, 1/2 इन्च हेडस्पेस छोडेर। Lids समायोजन गर्नुहोस्। 5 मिनेटको लागि उबलते पानी स्नानमा प्रशोधन गर्नुहोस् ।
Amazon बाट हाफ पन्ट क्यान्सर जार किन्नुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 4 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,835 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 49 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |