यो ती सुपर-छिटो र सजिलो वेगन मिठाई व्यंजनहरू मध्ये एक हो जसले तपाईंलाई सोच्न मजाकिया स्वाद गर्नेछ, तर बिल्कुल निर्णायक हुन्छ। मूंगफली मक्खन पाई टोफूले बच्चाहरुका लागि एक अपेक्षाकृत स्वस्थ भेग मिठाई हो (वा बच्चाहरु मा हृदय!)।
त्यसो भए उनीहरुसँगको सम्बन्धको बारेमा जानकारी गराईदिनु भएको छ। यसका बारेमा जानकारी गराउनु भएको छ।
मजा लिनुहोस्!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 16 औंस
- रेशम टोफु
- 1 कप मूंगफली मक्खन (मलाईदार)
- 3/4 कप शर्करा
- 2 चम्मच सोया दूध
- 2 चम्मच वेनिला
यसलाई कसरी बनाउने?
- टोफु, मूंगफली मक्खन, चीनी, सोया दूध र वेनिलालाई खाना प्रोसेसर वा ब्लेंडरमा मिलाउनुहोस् र चिकनी सम्म मिश्रण गर्नुहोस्।
- पाई खोलमा चम्मच कम्तीमा 2 घण्टा ताजा गर्नुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
द कम्पासियट कुक कुकबुकबाट अनुमतिको साथ दोहोरियो ।
घर बनाएर पिई बनाउने? यहाँ थप डेयरी-फ्रि र vegan pies प्रयास गर्न:
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 650 |
| कुल मोटा | 40 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 17 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 312 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 56 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 27 जी |