खट्टा क्रीमले यी अस्थिर बिस्किट्सलाई अतिरिक्त स्वाद र प्रलोभन दिन्छ। सिरप वा जामको साथ यी स्वादिष्ट दक्षिणी बिस्कुटहरू सेवा गर्नुहोस्, वा देशको होम वा सॉसाज ग्रेवाको साथमा। यहाँ बिस्कुटको ठूलो फोटो हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप मुलायम गेहूंको आटा (वा 1 कप सबै-उद्देश्यको आटा र 1/4 कप केक फट)
- 1 चम्मच नमक
- 2 1/2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/4 चम्मच बेकिंग सोडा
- 3 चम्मच मक्खन (ठुलो र सानो टुक्रामा काटिएको)
- 2 चम्मच छोटो (सानो टुक्रा र सानो टुक्रामा काटिएको)
- 3/4 कप खट्टा क्रीम
- 1/4 कप दूध
यसलाई कसरी बनाउने?
- गर्मीको ओवन 425 डिग्री।
- मिक्सिंग कटोरामा आटा (हरू), नमक, पाक पाउडर र पकाउने सोडा मिलाउनुहोस्।
- मक्खनका टुक्राहरूमा काट्नुहोस् र पेस्ट्री ब्लेंडरमा छोटो पार्नुहोस् जबसम्म चर्को टुक्रा सानो छ र मिश्रणले मोटो टुक्रा जस्तो देखिन्छ।
- सुक्खा मिश्रणको केन्द्रमा राम्रो तरिकाले बनाउनुहोस् र खट्टा क्रीम र 1/4 कप दूध थप गर्नुहोस्।
- एक काठ को चम्मच या हात संग हल करो जब तक मिश्रण संग एक साथ पकड शुरू हुन्छ।
- यदि यो धेरै सूखी देखिन्छ भने, एक समय मा लगभग 1 चम्मच थोडा अधिक दूध थप्नुहोस्।
- जब यो एक साथ पकडिरहेको छ तर अझै पनि केहि कुरैरहेछ, फलामको सतहमा घुमाउनुहोस्।
- बिस्तारै 8 देखि 10 पटक घनी, त्यसपछि 3/4-देखि 1 इन्च मोटीको बारे सर्कल सिर्जना गर्न टाँस्नुहोस्।
- राउन्ड 2- देखि 3 इन्च बिस्किट कटरको साथ बिस्कुट निकाल्नुहोस्।
- एक अनगिन्ती कुकी पानामा व्यवस्थित गर्नुहोस् र 12 देखि 15 मिनेटसम्म बेक गर्नुहोस्, जबसम्म माथिल्लो र तल्लो तिर राम्रो तरिकाले खारेज गरिन्छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 92 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 15 मिलीग्राम |
| सोडियम | 205 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |