मेपल सिरप र खैरो रंगको शर्करा टोली स्वादको लागि यो भुमिका मेपल फ्रस्टिङ। भूरी शर्करा मक्खन र मेपल सिरप संग पकाइएको छ र त्यसमा ठुलो सिरप मिश्रण कन्फेक्शनरको चिनीमा हराएको छ।
मेपल सिरपको गहिरो ग्रेड प्रयोग गर्नुहोस् जुन तपाईं एक मजबूत मेपल स्वादको लागि फेला पार्न सक्नुहुन्छ। अझ तीव्र मेपल स्वादको लागि एक सानो मात्रामा मेपल स्वादको साथ वेनिला सँग जोड्नुहोस्।
यो एक तह केक को लागि एक उत्कृष्ट फ्रोस्टिंग हो, एक 9-by-13-by-2-inch केक या cupcakes।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 छडी मक्खन (4 औंस अनलक)
- 1/3 कप मेपल सिरप
- 1/2 कप ब्राउन शुगर (हल्का वा अँध्यारो, प्याक गरिएको)
- 2 1/2 देखि 3 कप पाउडर शर्करा
- 2 चम्मच हल्का क्रीम (वा आधा आधा, दूध, वा वाष्पकरण गरिएको दूध; बढीको रूपमा आवश्यक छ)
- 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- वैकल्पिक: 1/2 चम्मच मेपल स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
मध्यम गर्मी मा एक मध्यम सॉसpan मा, मेपल सिरप र ब्राउन शुगर संग मक्खन पिघल। निरन्तर हलचल गर्दा एक फोडा ल्याउनुहोस्।
मध्यम देखि कम र पकाउनुहोस्, कमजोरी को लागि लगभग 3 देखि 5 मिनेट सम्म, या ब्राउन शुगर को भंग गर्न सम्म।
गर्मीबाट सिरप मिश्रण हटाउनुहोस् र पूर्णतया कूल सम्म खडा गरौं।
एक मिक्सिंग कटोरा मा ठंडा सिरप मिश्रण डालो। धीरे - धीरे 2/2 कप प्याज पाउडर गरिएको शिर र क्रीम वा दूधमा हराउँदछ।
स्वाद सुन्न र सुत्न सम्म हराउनुहोस्। थप कन्फेक्शनरको शाइन वा थप क्रीम वा दूध थप गर्नुहोस्, रूपमा फैलिएको फ्रस्टिङ बनाउन आवश्यक छ।
फ्रस्टिङले दुई तह केक, एक आयताकार केक, वा लगभग 18 देखि 24 कपकोकहरूको लागि पर्याप्त बनाउँछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 162 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 15 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 28 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |