यो सजिलो पेन्चे फ्र्रेडिङ स्टोभेटपमा केही मिनेटको लागि पकाइएको छ। फ्रस्टिंग एक ठोस बनावट छ, र यो मक्खन पेकेन केक वा मसाले केकमा राम्रो छ।
यो बटुवा स्क्वाश कपकोक वा ब्राउन शुगर कपकोकहरूमा फैलाउनुहोस्। यदि फ्रोस्टिंग धेरै फर्म छ भने, सानो तातो पानी थप गर्नुहोस्। फ्रोडिङ सुचारु गर्नको लागि, तपाईंको स्पटुला वा चाकूलाई पानीमा फैलिँदा गर्म पानीमा डुबाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप मक्खन
- 1 कप ब्राउन शुगर, प्याक
- 1/4 कप दूध
- 2 कप sifted confectioners 'चीनी, अधिक या कम
- तातो पानी, वैकल्पिक
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ससनी मा, 1/2 कप मक्खन पिघ्यो। भूरी शर्करा थप्नुहोस्। मध्यम उचाइमा उर्लनु र निचो नरम ल्याउनुहोस्। 2 मिनेट को लागि उबाल, लगातार हलचल।
- दूध थप्नुहोस् र एक फोडा फिर्ता ल्याउनुहोस्, लगातार स्थिर रहनुहोस्।
- गर्मीबाट प्यान हटाउनुहोस् र मिश्रण ठुलो ठुलो पार्नुहोस्।
- पर्याप्त मात्रामा फैलिएको बेलासम्म पिसाब हुँदा सिफ्ट कन्फेन्सेन्डको चिनो जोड्नुहोस्। यदि धेरै मोटो हुन्छ भने, सानो तातो पानी थप गर्नुहोस्।
- एक 2-तह केक वा एक 13x 9-इन्च केक को शीर्ष र पक्षहरु लाई कवर गर्न को लागि पर्याप्त फ्रस्टिंग बनािन्छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
चम्किलो कारमेल क्रीम पनीर फ्रस्टिङ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 167 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 16 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 29 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |