यो क्रक्स्पट टर्की र ड्रेसिंग केवल चार सामाग्री संग बनाइन्छ। यो नुस्खा बेकार टर्कीको स्तन र तयार रोटी वा मक्काब्रेड भराईको मिश्रणको सरल संयोजन हो र यसले ढिलो कुकरमा अति सजिलो बनाएको छ।
स्टोभेटोपमा अलग ड्रेसिङ तयार गर्न महसुस गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 बेकार टर्की स्तन, लगभग 3 पाउन्ड, फ्रिजमा पूर्णतया ठोक्किन्छ
- 1/2 वटा कप चिकन भाइरस
- 1 प्याकेज
- भान्सा मिक्स, तयार (लगभग 6 देखि 8 औंस सुक्खा मिश्रण)
- 2 चम्मच मक्खन मक्खन
- तैयार गुरुत्वाकर्षण को 1 या 2 जार (वैकल्पिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- कुखुराको भाइरससँग कुरपपोट वा ढिलो कुकरमा टर्की स्तन राख्नुहोस्।
- प्याकेज दिशानिर्देशहरू पछ्याउने भित्री मिश्रण तयार पार्नुहोस्; यसलाई टर्कीमा चारैतिर प्याक गर्नुहोस्, तल टाँस्नुहोस्, तर यो तान्नु हुँदैन।
- भोजमा मक्खन मक्खन।
- कवर गर्नुहोस् र HIGH मा 1 घण्टाको लागि पकाउनुहोस्। LOW लाई सेटिङ घटाउनुहोस् र लगभग 4 देखि 6 घण्टा लामो खाना बनाउनुहोस्, वा टर्की धेरै निविदा नभएसम्म। वा, उच्च मा करिब 3 देखि 3 1/2 घण्टाको लागि खाना पकाउनुहोस्।
- यदि ड्रेसिंग धेरै सुगन्धित हुन्छ भने यसलाई हटाउनुहोस् र एक उथल तेलको प्यानमा फैलिएको छ। लगभग 400 मिनेटको लागि एक 400 एफ ओवनमा ब्रेक गर्नुहोस्, वा खैरो र क्रस सम्म।
- यदि वांछित गुरुत्वाकर्षण संग सेवा गर्नुहोस्।
विशेषज्ञ सुझावहरू
- USDA को अनुसार, टर्की र अन्य पोल्ट्री न्यूनतम सुरक्षित तापमान 165 एफ को पकाएको हुनुपर्छ। यदि संदेह मा, टर्की स्तन को सबै भन्दा ठूलो भाग मा एक विश्वसनीय तत्काल पढने थर्मामीटर प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 748 |
| कुल मोटा | 32 g |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 11 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 236 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4,607 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 47 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 65 g |