यो सरल, अझ सुन्दर टर्की व्हाइट वाइन र लसुन नुस्खाको साथ ढिलो कुकर मनपर्ने सूचीमा थप्नुहोस्। स्वादिष्ट टर्की जांघ, सेतो शराब, लसुन र ताजा अजैलीले यसलाई ताजा बनाउँदछ, स्वाद र स्वादिष्ट संग फिसाउँदै।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड बेकार टर्की जांघहरू, छाला हटाइयो
- नमक र काली मिर्च या नीबू काली मिर्च स्वाद
- 1 चम्मच जैतून का तेल
- 6 लौह लसुन, बायाँ सम्पूर्ण
- 1/2 कप सूखी श्वेत शराब
- 1/2 वटा कप चिकन भाइरस
- 1 चम्मच कटा भयो अजवा
यसलाई कसरी बनाउने?
- नमक र काली मिर्च वा नीबू मिर्चको साथ सिजन टर्की।
- ठूलो ऊर्ध्वाधरमा मध्यम ऊँची गर्मीमा उज्यालो हुने तेल। टर्की जांघहरू थप्नुहोस्; खैरो लगभग 10 मिनेटको लागि।
- टर्कीलाई ढिलो कुकरमा राख्नुहोस्; बाँकी सामग्रीहरू थप्नुहोस्। 3 देखि 4 घण्टाको लागि उच्चमा कुकुर, वा टर्की नभई सम्म पकाइएको हुन्छ।
- लसुनबाट लसुन लौरो हटाउनुहोस्। केही माछा र यदि चाहेको भए ढिलो कुकरमा फर्कनुहोस्। रस संग टर्की सेवा गर्नुहोस्।
अधिक टर्की व्यंजनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 317 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 101 मिलीग्राम |
| सोडियम | 137 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 35 जी |