क्रेनबेरीको तुलनामा टर्कीलाई सुक्ने कस्तो राम्रो तरिका? यो टर्की काल, परम्परागत खानेकुराको लागि उत्तम छ। यस ईश्वरको अलिक एसिडले मासुमा स्वाद लिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 क्वर्त / 1. 9 लीटर क्रेनबेरीको रस
- 1 क्वार्ट / 950 एमएल पानी
- 1 कप नमक / 240 एमएल (1 1/2 कप / 360 एमएल कोसेसर वा मोटे नमक)
- 1/2 कप / 120 एमएल सेब रस
- 1/2 कप / 120 एमएल सुन्तला रस
- 12 लौंग लसुन (अनपिलिएको र हल्का टुक्रा लगाइयो)
- 4 sprigs
- तातो थिम
- 4 sprigs
- ताजा गुलाबी
- 6 देखि 8 सम्म
- बे पत्ते
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो सामग्रीमा सामग्रीहरू र स्थान जोड्नुहोस्। टर्कीमा टर्की थप गर्नुहोस्, सुनिश्चित गर्नुहोस् कि ब्रिनले टर्कीलाई ढाक्छ। यदि छैन भने, मिश्रणमा थप पानी थप गर्नुहोस्। 1 घण्टा प्रति पाउन्डको लागि कालो।
- खाना पकाउनु अघि सबै रक्सी, भित्र र बाहिर टर्की बाट राम्रो तरिकाले कुल्ला गर्नुहोस्। अन्यथा, टर्कीको लागि तल्लो स्वाद हुनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 41 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9,436 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |