यो लाइट र सजिलो अचेल नुस्खाले नींबू रस को अम्लीय शक्ति को उपयोग गर्दछ र मासु को स्वाद को मदद गर्दछ। यो कुखुरी मा विशेष रूप देखि राम्रो तरिकाले जस्तै rotisserie चिकन , र दुवै चिकन र टर्की स्तनहरु मा। यो नीबूले काली मिर्चले ओवन र ग्रिलमा दुवै काम गर्नेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/3 कप नींबूको रस
- 1/4 कप सब्जी तेल
- 1/2 चम्मच कालो मिर्च
- 2 चम्मच पानी
- 2 चम्मच
- डिल (ताजा र लगभग कटा)
- 1 चम्मच नमक
- 1 लौह लसुन (मिनिसिङ)
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एक कटोरामा नींबूको रस थप्नुहोस् र बिस्तारै सब्जीको तेलमा जबरजस्ती जोड्नुहोस्। बाँकी सामग्रीहरू थप्नुहोस् र केही सेकेन्डका लागि व्हिस्क जारी राख्नुहोस्। प्रयोग गर्न अघि 10 मिनेटको लागि मिश्रण खडा गर्नुहोस्।
2. 4 घण्टाको लागि 2 घण्टा, टर्कीको स्तन र सम्पूर्ण कुखुराको लागि चिकन छातीलाई बिर्से।
3. यदि अगाडी अगाडी अचार बनाउनु, रेफ्रिजरेटरमा एकत्रित कन्टेनर भण्डारण गर्न 3 दिन सम्मको तयारी पछि भण्डार गर्नुहोस्।
एक भन्दा बढी पक्षीमा प्रयोग गर्दा डबल नुस्खा।
तपाईंसँग अब तपाईंको खाना पकाउने प्रयासको लागि नींबू काली मिर्च अशुद्ध चिकन छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 738 |
| कुल मोटा | 56 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 40 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 31 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 58 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 10 जी |