स्ट्राबेरी पालक सलाद को लागि यो सुरुचिपूर्ण र सुन्दर नुस्खा धेरै स्वादिष्ट छ। तपाईं अन्य हरी सलादहरूको लागि पनि प्रिय दालचीनी ड्रेसिंग प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ।
स्ट्रबबेरी र पालकको संयोजन अजीब लाग्न सक्छ, तर यो अमेरिकन व्यञ्जनमा क्लासिक बन्यो। मीठो र रसदार स्ट्रबेरीहरू पोषक र निविदा पाली पत्तिहरूमा सही पूरक छन्। र ड्रेसिंग मा हनी र दालचीनी, नींबू को रस र सरसों को बिट संग, यस नुस्खा को लागि पूर्ण परिष्करण स्पर्श छ।
स्ट्रबबेरी किन्नु, फर्म, फम्प, र फल धनी गहिरो रातो रङ छ कि हेरौं। जामुन मा कुनै चोट र नरम स्पट हुनु हुँदैन। बेबी पालक पातहरू उज्यालो हरियो र सारा हुनुपर्छ, कुनै नरम स्पट वा भाडा पत्तिको साथ। यी फूडहरू तयार पार्न, उनीहरूले छोटो र पान्टिलाई भान्सा तौलिए वा कागज तौलिएको साथ सुक्खाए।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/3 कप तेल
- 2 tablespoons
- प्रिय
- ड्यास दालचीनी
- 3 चम्मच नींबू रस
- 1 चम्मच डिजोन सरसफाइ
- 1/8 चम्मच नुन
- 8 कप बच्चाहरु पालक पातहरु
- 2 कप कटाई स्ट्रॉबेरी
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सानो सफा जारमा तंग-फिटिंग ढक्कन संग, तेल, हनी, दालचीनी, नींबूको रस, सरस र नमक मिलाएर राम्रोसँग हिलाउनुहोस्। तपाईं पनि यो अवयवलाई सानो कटोरामा संयोजन गर्न सक्नुहुन्छ र मिश्रित सम्म तार व्हिस्कसँग whisk गर्न सक्नुहुन्छ।
- समय-समयसम्म ड्रेसिङ ड्रेसिङ र प्रशोधन गर्नुहोस्।
- ठूलो सेवारिङ् कटोरामा पाईलो र स्ट्राबेरीहरू मिलाउनुहोस् र सजिलैसँग मिश्रण गर्न ट्रेस गर्नुहोस्। तपाईं यो समय अगाडी गर्न सक्नुहुनेछ पनि कफ्लाले 6 घण्टा सम्म फ्रिजमा पन्जिलो वा प्लास्टिक लपेटो र भण्डारको साथ मात्र राख्नुहोस्।
- बसोबास गर्नु अघि, ड्रेसिंग संग सलाद बकाउनुहोस् (यसलाई हिलाउनु वा फेरि बिसार्न मिल्दैन) र कुट्नको लागि टाढै गए। तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 148 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 345 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 28 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 6 g |