तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 ठूला लम्मन (रस र तनावग्रस्त)
- 1/2 कप बेकरको चिनी
- 2 ठूलो अन्डा
- 4 चम्मच नींबू ईश्वर
यसलाई कसरी बनाउने?
- सानो साउसेपमा तनावपूर्ण नींबूको रस र चिनी राख्नुहोस्। निम्नमा गर्मी र हलचल नभएसम्म चीनी भंग भयो।
- एक मध्यम कटोरा मा हल्का देखि अण्डा को हरायो।
- गर्मीबाट नींबू सिरप हटाउनुहोस् र बिस्तारै बिस्तारै अण्डामा डुबाउनुहोस् जब पिसाब संग मिश्रण जोड्ने। एक मिनेटको लागि हातबाट बिस्कुट जारी राख्नुहोस्।
- सॉसप्यानमा फर्काउनुहोस्; नींबू ईश्वर जोड्नुहोस्, र कममा उचालो सम्म सम्म यो दुई मिनेट पछि।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस्। एक कन्टेनर र आवरणमा (छाँटकाँट गर्न छाडेर रोक्न) लाई स्थानान्तरण गर्नुहोस्, त्यसपछि फ्रिज गर्नुहोस्।
- 1 कप कम मोटो नींबू दही बनाउँछ।
प्रति 2 चम्मच सेवा : कैलोरी 82, फैट 12 बाट कैलोरी , कुल फैट 1.2g (शनि 0.4 ग्राम), कोलेस्ट्रॉल 52 एमजी, सोडियम 16 एमजी, कार्बोहाइड्रेट 15.5 ग्राम, फाइबर 1.2 ग्राम, प्रोटीन 2 जी
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 82 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 113 मिलीग्राम |
| सोडियम | 44 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 4 जी |