यो pierogi भरने prunes संग बनाइन्छ, जो सूखे प्लम देखि अधिक केहि छैन। एक चोटि पम्पिंग उबलिएको बेला, तिनीहरू पक्कै उठाउँछन् र यसलाई ताजा पारा खान्छ।
वैकल्पिक रूप देखि, पियरोगी आटा पाउडला śliwkowe - प्लम मक्खन देखि भरी जान सक्छ, जो प्रोन मक्खन जस्तै छ।
मिठाईको लागि मीठो पियोगी सामान्य हुन्। तिनीहरू सामान्यतया पिघल मक्खनमा काम गर्छन् र दाँत वा कन्फेन्सिनेजरको शिरको धूल।
यहाँ पोलिश प्र्यून-भरिएको पियोगीको ठूलो तस्वीर हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 20 prunes (गड्ढे संग, स्वाद को लागि)
- 1 चम्मच शुगर
- 1 चम्मच नींबू का रस
- 1 दालचीनी स्टिक
- 1/2 चम्मच लौंग (जमीन)
यसलाई कसरी बनाउने?
- पुरा राजकुमार एक मध्यम सससेन मा राख्नुहोस, पानी संग कवर को लागि 1 इंच देखि माथि आउन को लागि। एक फोडा ल्याउनु, चीनी, नींबूको रस, दालचीनी र लौहरू जोड्नुहोस्। आवरण र गर्मी बन्द गर्नुहोस्। 15 मिनेट खडा गरौं। जब सहि ठाउमा ठुलो ठोक्कियो, ढोका, दालचीनी छडी हटाउनुहोस् र पर्नबाट बिस्तार हटाउनुहोस्। पूर्णतया सुन्नुहोस्। प्रयोग गर्न तैयार नभएसम्म फ्रिज गर्नुहोस्।
- आटा छनौटको प्रत्येक टुक्राको केन्द्रमा भरेर चम्मच छोड्नुहोस्।
- Pierogi बनाउनका लागि यी चरण-दर-चरण निर्देशहरू हेर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 2181 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 26 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 577 g |
| आहार फाइबर | 32 g |
| प्रोटिन | 22 जी |