यो सजिलै स्वादिष्ट एपटिजाइजरले तपाईंलाई सजिलो र सस्ती काटिएको बेलामा सेवा गर्न ठूलो छ। तिनीहरू क्यान्सर पनीर, पालक र सलामी संग ब्रेडस्टिक्सहरू लपेटेर बनाइन्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 24 स्लाइस सलामी (पतला कटौती; ठूलो व्यास सलामी, बेहतर)
- 4 औंस नरम क्रीम पनीर
- 24 पातलो पत्तियां (वा
- अरुगुला पातहरु, पनी र पकाएको सूखा)
- 24 रोटी पट्टि
यसलाई कसरी बनाउने?
- क्रीम पनीरको चम्मचको साथ सलामी को प्रत्येक टुक्रा फैलाउनुहोस्। टुक्राको बीचमा एउटा पाईलो पट्टी राख्नुहोस्।
- सलामी टुक्राको किनारमा ब्रेडस्टिकको माथि राख्नुहोस् र बलियो रूपमा रोल गर्नुहोस्। दोहोर्याउनुहोस्, र सलामी-पपलाई सेवा गर्ने ट्रेमा टाँस्नुहोस्; तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 37 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 7 मिलीग्राम |
| सोडियम | 99 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |