जडीबुटी, मसाले, नुन र भूरा शर्करा, साथै एक केली मिर्चको लात, यो सुकेको एक जटिल स्वाद रगत दिनुहोस्। यो रूस्ट चिकन वा rotisserie चिकन, वा भुना वा ग्रील्ड पोर्कमा राम्रो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच प्लस 1 चम्मच
- थिम
- 2 चम्मच कोष नमक
- 2 चम्मच पेपर
- 1 चम्मच लसुन (granulated)
- 1/2 चम्मच कालो मिर्च
- 1/4 चम्मच सेनी मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- सानो कटोरामा, सामग्री मिलाउनुहोस्।
- 2 रोस्ट मुर्गन वा 4 देखि 6 व्यक्तिगत टुक्राहरू सम्म।
- तपाईं सुत्ने रौतहट एक वायु टुप्लेट थल वा कन्टेनरमा दुई हप्तासम्म भण्डारण गर्न सक्नुहुनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 70 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,333 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |