चिलीको पेस्टले चीनी गोभी (यो नापा केब्याज भनिन्छ वा यसको चिनियाँ नाम, सुई चयू) र हरियो प्याजको साथ यस स्टिर-फ्राइमा गर्मीलाई थप गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउण्ड
- चिनियाँ गोभी (जसलाई नापा क्यूबेज वा सुई चय भनिन्छ)
- 1 ठूलो लसुन क्लोभ
- 2 हरित प्याज (वसन्त प्याज)
- 2 चम्मच वनस्पति तेल (या मूंगफली तेल, हलचल-फ्राइकिङका लागि)
- 2 देखि 3 चम्मच चील पेस्ट (स्वाद अनुसार)
- 1 चम्मच चीनियाँ चावल रक्सी (वा सुक्खा शेरी वा सेतो वाइन)
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 कप पानी
- 1 चम्मच शुगर
- वैकल्पिक: 1 देखि 2 चम्मच सोया सस
- 1 चम्मच कोनेस्टर्च (4 चम्मच पानी मा मिश्रित)
यसलाई कसरी बनाउने?
- गोभी र कुकुर कुल्ला गर्नुहोस्। पातहरू हटाउनुहोस् र 1-इन्च टुक्राहरू विकर्ण रूपमा काट्नुहोस्। फलफूल लसुन हल्लाउनुहोस्। हरियो प्याज छोड्नुहोस् र 1 इन्च लम्बाइमा काट्नुहोस्।
- डराउँनुहोस् र 2 चम्मच तेल थप गर्नुहोस्। जब तेल तातो हुन्छ, चिल्लो पेस्ट थप्नुहोस्। 30 सेकेण्डका लागि हलचल, त्यसपछि लसुन थप्नुहोस्। सुगन्धित नभएसम्म केही सेकेन्डको लागि हलचल-फ्राइ, र त्यसपछि गोभी थप्नुहोस्।
- 1 मिनेट को लागि गोभी को हलचल, चावल को वाइन या सूखी शेरी संग splashing र नमक मा हलचल।
- पानी जोड्नुहोस्। 3 मिनेटको लागि गोभी, उचालो र उचालो पार्नुहोस्।
- तापक्रमलाई मध्यम-उच्चमा घुमाउनुहोस्। चिनी र हरिया प्याजमा हलचल। सोया ससमा हिड्नु पर्दछ यदि चाहियो।
- गोभीको छेउमा ब्वाँसो पुर्नुहोस्। कस्टस्टार्क र पानीको मिश्रणलाई छिटो हलचल दिनुहोस् र यसलाई मध्यमा थप्नुहोस्, तुरुन्तै मोटो पार्नुस्। छोटो कुक सँगै सबै सँगै मिलाउन कुक गर्नुहोस्। तातो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 149 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 177 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 4 जी |