भारत भर मा एक राम्रो तरिकाले मनपर्ने खाना, पाव बाहाजी वेस्टर्न इंडियन हो। पाव भनेको "सानो छोटो" हो, जबकि भहाजीले "सब्जी" को अर्थ राख्दछ। यद्यपि यो भारतमा फास्ट-फूड चीज भएको छ, पाभ भिजी यति धेरै थोक हो कि तपाई यसलाई खानाको रूपमा लिन सक्नुहुन्छ। पाव बाहाजी एक मनपर्ने गर्म भारतीय सडक भोजन हो, र बंबई, मुम्बई (जहाँ यो सम्भवतः लोकप्रिय छ) भरमा सडकको किनारमा देख्न सकिन्छ, यसको जरुरी छ कि यसको सामाग्री धेरै ठूलो प्यान्स मा उत्तेजित गर्दछ।
पाव बाहाजीले मासुमा पकाएका सब्जिहरू हुन् र नरम मासुमा सेवा गर्छन्। करी एक मालाला - ठेठ भारतीय मसाला मिश्रण वा पेस्टबाट बनाइएको छ। यो मसला Asafetida को लागि कल गर्दछ, एक मसाले कि जब कच्चा सल्फर को खराब गंध exudes तर अन्य seasonings संग पकाया जब प्याज को स्वाद ले। यो मसाला (मसाला मिश्रण) को लागि यो स्वादिष्ट पकवान बनाउन प्रयोग गरिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच जीरा बीउ
- 2 tablespoons
- धनिया बीज
- 1 चम्मच
- सौंपको गेडा
- 4 सूखी लाल मिर्च
- 6 लौंग
- दालचीनीको 1 इन्च टुक्रा
- 1/2 चम्मच
- हल्दी पाउडर
- 1 चम्मच सुकेको कच्चा माई पाउडर
- 2 पोडहरू
- हृदय रोग (बीउ हटाइएको)
- 2 तारा anise
- 1 2 इन्च टुक्रा सुकेको अदरक
- 1 चम्मच
- गेराम मसला पाउडर (तल नुस्खा हेर्नुहोस्)
- 1/4 चम्मच अस्फेटिडा
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम गर्मी मा एक फ्लैट पैन को गरम करो। घिमिरे घिमिरे र उनीहरूको सुगन्ध जारी गर्न थाले जब सम्म गन्ध, धनिया, फ्वेल बीउ, सुत्न रातो रिलिज, लौंग र दालचीनी भुवाइदिन्छ। तुरुन्तै हटाउनुहोस् र ठुलो हटाउनुहोस्।
- सबै चीजहरू पीडित गर्नुहोस् - गेराम मसाला पाउडर सहित - एक राम्रो पाउडर बनाइन्छ जब सम्म राम्रो पाउडर बनाइन्छ। हवाइ-तंग कन्टेनरमा भण्डारण गर्नुहोस् 4 हप्तासम्म।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 48 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 102 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |