यी च्यापुलरहरू वा घाँस काटेर कडा स्वादिष्ट हुन्छन् जब मकै कछुआमा लिपिन्छन् र चिउरा चटाइमा लुकेको हुन्छ, वा तिनीहरूका द्रुत नाकको रूपमा। तिनीहरू Oaxaca, मेक्सिकोमा धेरै लोकप्रिय छन् जहाँ उनी दैनिक रूपमा उपभोग गरिन्छ। Chapulines प्रोटीन मा अझै धेरै उच्च छन् तर मोटो मा धेरै कम र ठीक छ पकाएको एक अद्भुत क्रान्ति बनावट छ। बहुसंख्यक ग्रसहोल्डरहरू खोज्न गाह्रो हुन्छन्, र मेक्सिकोमा पनि उनीहरूलाई केही राज्यहरूमा मात्र भेटिन्छ। तर यदि तपाईं राम्रो चपल्स स्रोतहरूमा आउँनुहुन्छ भने, तपाईं उत्कृष्ट नतिजाको लागि यो नुस्खा प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ। Grasshoppers कहिलेकाहीँ परजीवीहरू हुन सक्छ, त्यसैले तिनीहरूलाई पकाउने धेरै राम्रो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 lb chapulines
- 3 लसुन को लौह (खुबै र कटाई)
- 1 serrano चिली (बिरुवा र diced)
- 1 लेमे काट्ने चेन्जहरूमा
- 1/2 प्याजको (कटाई)
- 1/2 कप तेल (फ्राइकिङको लागि)
- ड्यास नमक (वा स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- तपाईंलाई प्रत्येक चैपलको पखेटा र खुट्टा टाढा पर्नेछ।
- प्याज एक उज्यालो पारामा न्यानो गर्नुहोस् र प्याज पारदर्शी नभएसम्म लसुन, चिली र प्याज चुपचाप गर्नुहोस्।
- एक स्लटेड चम्मच संग, तेल देखि प्याज, चिली र लसुन हटाउनुहोस् र तेल को पैन मा छोड दिए।
- जबसम्म उनीहरु खैरो र खतरनाक हुन्छन् तब सम्म तेलमा चप्पलहरू साउथ गर्नुहोस्।
- च्यापुलहरू हटाउनुहोस् र तिनीहरूलाई राम्रोसँग पेस्ट गर्नुहोस्।
- माथिको नमक नमक छिन्, र त्यसमा केही चिल्लो निचोड गर्नुहोस्। तपाइँ तिनीहरूलाई स्न्याकको रूपमा रमाइलो गर्न सक्नुहुन्छ वा टाकोसका लागि भर्खरको रूपमा प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 95 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 41 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 6 g |