कम फाइबर क्रेपहरूको लागि यो आधारभूत नुस्खा गैरफेट दूध, एक मात्र अण्डा र बिल्कुल मक्खन बनाउन सरल छ। उनीहरूले सानो कन्फेक्शनरको शकर र नींबूको निचोडमा खाई, वा दही र फल जस्ता कम-फ्याट अवयवहरूको साथ खानुहोस् र रमाइलो गर्नु अघि तिनीहरूलाई रोकिदिनुहोस्।
पोषण प्रति Crape: 57 कैलोरी, वसा देखि 8 कैलोरी, 0.9 जी कुल वोसो (शनि 0.3), 35 मिलीग्राम कोलेस्ट्रॉल, 122 मिलीग्राम सोडियम, 9.3 जी कार्बोहाइड्रेट, 0.3 जी फाइबर, 3 जी प्रोटीन
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 प्याला सबै उद्देश्यको आटा
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 ठूलो अन्डा (हल्का पीडा)
- 2/3 कप nonfat दूध
यसलाई कसरी बनाउने?
- धीरे चम्मच आटा एक माप कप मा र चाकू को पछि संग स्तर।
- आटा र नुन एक मध्यम कटोरा राख्नुहोस् र हात हल्लाएर हलचल।
- आटा मिश्रणको केन्द्रमा राम्रो बनाउनुहोस् र अण्डा थप्नुहोस्। कडा अण्डा र आटाले कटोरामा दूध पिउने बेलामा राम्रोसँग जोडिएको हुन्छ। बल्लेबाज ढोकाबाट मुक्त हुनुपर्छ। 5 मिनेटको लागि खडा हुनुहोस्।
- Nonstick पकाउने स्प्रेको साथ 8 इन्च नोस्टिक स्किलेट स्प्रे गर्नुहोस् । गर्मी उच्च स्केल मा गर्मी।
- 1/4 कप ब्याटरलाई तातो स्किलेटमा जोड्नुहोस् र प्यानको वरिपरि घुमाउनुहोस् जुन सम्भव छ कुकिलोको तल। किनारहरू कुकको रूपमा, क्रेपको किनारहरू लिने स्पट्युल प्रयोग गर्नुहोस्।
- लगभग 1 मिनेट पछि, क्रेईप पछाडि जानुहोस् र थप 30 सेकेन्डका लागि पकाउनुहोस्। प्लेटमा पठाउनुहोस् र ब्याटर गरेपछि सुरु गर्नुहोस्। यसले लगभग 6 क्रेपेस उत्पादन गर्नुपर्छ, त्यसैले सम्भवतः 2 वा 3 काम गर्दछ।
- कन्फेक्शनरको शकर र नींबूको निचोड निस्कनुको साथमा मजा लिनुहोस्, वा फलफूल भरने को लागि आधार को रूपमा प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 283 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 153 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,187 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 22 जी |