यो स्वादिष्ट इक्वेडोर समुद्री समुद्री कज्युला ("स्टव") मा परम्परागत रूपमा स्टोभमा पकाइएको छ र त्यसपछि माटोको भाँडामा पकाइएको छ जब स्टवले माथिको परिकार बनाउँछ। यो छिटो अनुकूलनमा, चिन्ता, रोपण, टोस्टड मूंगफली, सेलिन्ट्रो र टमाटरको अद्भुत स्वाद एक स्टोन मा एक अमीर सॉस मा एक साथ आउँछ। छिट्टै अझ धेरै विदेशी खानाको लागि चावलमाथि सेवा गर्नुहोस्।
यदि तपाईं माछाको स्टक बनाउन चाहानुहुन्छ, परम्परागत (र व्यावहारिक) तरीका झन्डै एक घण्टाको लागि केही कटा प्याज संग चिन्ताको टाउको, पेलो र पूंछहरू उकालो लाग्नु हुन्छ, त्यसपछि रोप्न र बिरुवालाई पकाउन प्रयोग गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 मध्यम प्याज (कटाई)
- 1 हरा मिर्च (diced)
- 2 लौंग लसुन (कटाई)
- 1 चम्मच
- ओरेगनो
- 1 प्याकेज कन्स्टेन गोया (सेलिन्ट्रो र एन्टिओट संग)
- 1 सानो टमाटर (कटाई)
- 2 चम्मच सब्जी तेल
- 2 हरियो
- बिरुवाहरू
- 3 चम्मच मूंगफली मक्खन
- 1 1/2 कप माछा स्टक (वा चिकन स्टक)
- 1 पाउंड चिन्ता (खुर्सानी)
- 2 चम्मच मक्खन
- 2 चम्मच कलिन्ट्रो (पतला मिनी)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो स्किलेटमा मध्यम तापक्रममा माटो लगाउनुहोस्, र कटा प्याज, टमाटर, हरियो मिर्च, लसुन, अजगानो र सिजनिंग सम्म नरम र सुगन्धित, लगभग 5-8 मिनेट सम्म।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र थोपा पकाउनुहोस्। बिरुवाहरू खुम्चाउनुहोस् , र स्टकसँग खाना प्रोसेसरमा राख्नुहोस्। साउथ सब्जी मिश्रण र प्रक्रिया जोड्नुहोस् जबसम्म राम्रोसँग मिश्रित र प्रायजसो चिकनी।
- एउटै स्किलेट प्रयोग गरेर मौसमको अन्त्यमा नमक र काली मिर्चको साथ चिन्ता र मक्खनमा मक्खनमा सेतोन्ट्रोमा बस्न पुग्यो, 2-3 मिनेट (आकारमा निर्भर गर्दछ)। एक प्लेटमा चिन्रा झिके।
- कुखुरालाई बिरुवा र सब्जी मिश्रण जोड्नुहोस् र मूंगफली मक्खनमा हलचल गर्नुहोस्। एक सिमेरो र पकाउनुहोस्, चिन्ता गर्दै, लगभग 10 मिनेटको लागि, वा मिक्सचर कडा हुन्छ।
- पनी को लागि पकाया चिंराट जोड्नुहोस र संक्षेप मा हलचल सम्म सम्म कि चिंराट को माध्यम ले गरम गर्नुहोस।
- सेतो चावल माथि तातो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 435 |
| कुल मोटा | 21 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 10 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 242 मिलीग्राम |
| सोडियम | 888 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 36 g |