प्रायजसो कफीको पेय पेय जस्तै, क्याफे रोयल सरल छ र ताजा-मुकुट, कालो कफी प्रशंसा गर्न केवल एक आत्मा प्रयोग गर्दछ। यो नुस्खा एक विशेष शराब, प्रोटोन XO कैफे को उपयोग गर्दछ, एक टेबल र कफी सार को अद्वितीय मिश्रण। यो अमीर कफी शराब सुक्खा छ र यसको सामान्य सम्राटहरूको मीठापनको कमी छ र यस अवस्थामा, एक उत्कृष्ट अनुभवमा जावा को तपाईंको औसत कप परिवर्तन गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 औंस
- पेट्रो एक्सओ कैफे
- 8 देखि 10 औंस कफी (तातो, कालो)
- Garnish: whipped क्रीम
- गार्निश: कोकोआ पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कफी कफी मग मा पेट्रोन ओएओ कैफे जोडिएको छ।
- 1 इन्च भित्र कफीको साथ भर्नुहोस्।
- ताजा ताजा whipped क्रीम संग।
- कोको पाउडरसँग धमिलो
Recipe सौन्दर्य पेट्रो आत्माहरु
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 49 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 12 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 6 g |