Crouching टाइगर बनाउन को लागी एक सरल शूटर हो, तर धेरै अरूको विपरीत, यो साँच्चै स्वाद छ, वास्तवमा राम्रो। सम्भवतया राम्रो, वास्तवमा।
यो केवल एक हिलिएको टक्वीला र लचि लामखुट्टा शूटर हो जसले धेरै मीठो र सही छ कि सबैले यसको आनन्द उठाउन सक्दछन्। तथापि, यो धेरै स्वादिष्ट छ कि तपाईंले पाउन सक्नु भएको छ धेरै धेरै।
यो नुस्खा मूलतः SOHO बाट आएको थियो, यद्यपि त्यहाँ उपलब्ध अन्य लाइची भेलाहरू छन्। यी तरकारीका रंगहरू भिन्न हुन्छन्, स्पष्ट रूपमा SOHO र Bols, फ्रुको शल्ज जस्तो पेले गुलाबी, लिइडोडो र टमराटा सेन्सरियल रेड ड्रैगन (जसको हामीले फोटोको लागि प्रयोग गर्यौ)।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 औंस लाइक
- 3/4 औंस
- 100% नीला एव्वे चांदी टिकाला
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- एक शट ग्लासमा तनाव गर्नुहोस् र तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्।
Recipe Courtesy: Soho Lychee Liqueur
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 123 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 20 मिलीग्राम |
| सोडियम | 23 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 6 g |