यो नुस्खामा, म बेल्जियम पोर्चुगल कोबोसेका साउसेजसँग बेकार पोर्क लिइनको सामान छु। यो सूखी-लसुन पोर्क पोर्क सासुज हो, तर स्नोजमा सनसनीले पनि काम गर्नेछ। मासु ओरालो नगर्नुहोस् - 150 डिग्री यो गर्नेछ!
मलाई यो प्यान रस संग kopytka या mlinces संग सेवा गर्न मन पर्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 पाउन्ड बेकार पोर्क लियोन
- 8 औंस साउसेज (लिङ्क सर्बिया बनीजास्का कोबसिका वा अन्य पूर्वी यूरोपीय सॉसेज, कोस हटाइयो)
- नमस्ते र कालो मरिच स्वाद
- 2 चम्मच जैतून का तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन ओवन 325 डिग्री। पोर्क लिङ्कको मोटो पक्षलाई स्कोर गर्नुहोस्। पोर्क रोस्टको बीचमा अन्त्यमा 1-इन्च क्षैतिज स्लिट बनाउनुहोस्। पोर्क भुनामा सिर्जना गरिएको छेदमा साउसेज लिङ्क थिच्नुहोस्।
- नमक र काली मिर्चको साथ पोर्क भुनाको सम्पूर्ण सतह सिजन गर्नुहोस्। जैतूनको तेलले भुइँमा झर्नुहोस्। हल्का रूपमा सुनको नभएसम्म सबै पक्षहरूमा कास्ट आयरन स्किलेटमा भुस्तकलाई खानुहोस्।
- पोर्क ट्राफिक प्यानमा, वोसो साइड अप गर्नुहोस्। प्यानको तलतिर 1/4 कप पानी थप्नुहोस्। नछोप। रोस्ट, कहिलेकाहीँ बर्खास्त गर्न सकिन्छ, लगभग 45 मिनेट 1 घण्टा सम्म वा तत्काल-पढ्ने थर्मामीटरमा मासुमा राख्नु हुँदैन (सॉसेज छैन 150 डिग्री)। यो एक पारंपरिक रोस्ट को रूप मा लामो नहीं हुनेछ किनभने सॉसेज मासु को पर्खालहरु लाई फेंक दिए छ, यसैले 45 मिनेट पछि तापमान को जांच शुरू गर्नुहोस।
- ओवन र एल्युमिनियम पन्नीले ढीला ढोकाबाट हटाउनुहोस्। स्लेटिंग गर्नुअघि मासु 15 मिनेट बाँकी राख्नुहोस्। प्यान रस संग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 664 |
| कुल मोटा | 42 जी |
| पागलिएको बोसो | 14 जी |
| असंतृप्त फैट | 20 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 217 मिलीग्राम |
| सोडियम | 374 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 65 g |