यो पोर्क टेंडरलोन नुस्खाले सेब र एक स्वादिष्ट सॉस समावेश गर्दछ। पोर्क टेंडरलोन धेरै दुबला छ र अतिखेरिएको भएमा सुक्खा हुन सक्छ, त्यसैले कमजोरी (कम से कम 145 एफ) को लागि जाँच गर्नुहोस् र कममा 4 देखि 5 घण्टा पछि घोर।
यो पनि हेर्नुहोस्
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 सुँगुर टेंडरलोन्स (1 1/2 देखि 2 पाउण्ड जम्मा)
- वैकल्पिक: नमक र कालो मरिच (असाधारण जमीन, स्वाद गर्न)
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 1 ठूलो प्याज (हल र 1/4-इन्च स्लाइसमा काटिएको)
- 2 सेब (खुबै र खुट्टा कटाई)
- 2 चम्मच सेब जेली
- 1 चम्मच सोया सस
- 1 चम्मच साइडर सिरका
यसलाई कसरी बनाउने?
- कागजरको नमक र ताजा जमीनको काली मिर्चसँग पोर्क टेंडरलोन्स सिजन गर्नुहोस्।
- मध्यम गर्मीमा ठूलो स्किलेटमा तेल हाल्नुहोस्। पोर्क टेंडरलोन्स र प्याज जोड्नुहोस् र पोर्कले सबै पक्षमा खसेको नभएसम्म घुमाउनुहोस्।
- सुस्त कुकरमा पोर्क र प्याज राख्नुहोस्; कटाई सेब, सेब जेली, सोया सस र सिरका जोड्नुहोस्।
- आवरण र कम मा 5 देखि 7 घण्टाको लागि पकाउनुहोस्।
- सुँगुर टेंडरलोन्सलाई स्लाइस गर्नुहोस् र सेब र तातो पकाएका चावलका साथ सेवा गर्दछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 284 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 95 मिलीग्राम |
| सोडियम | 173 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 32 g |